Dua Lipa w bardzo skąpym bikini. Fani zachwyceni: "Dziewczyna-marzenie"

Aktualizacja:
Dua Lipa

Dua Lipa to jedna z najpopularniejszych wokalistek pop. Jej muzyka dodaje energii i nastraja pozytywnie fanów na całym świecie. Brytyjska piosenkarka o kosowsko - albańskich korzeniach zachwyca nie tylko talentem, ale i urodą. Dowód? Opublikowane w sieci zdjęcie, na którym artystka pokazuje się w bikini.

Dua Lipa pozuje w bikini

Dua Lipa ma pochodzenie kosowsko-albańskie, dzięki czemu jej uroda jest naprawdę wyjątkowa. 24-letnia piosenkarka może również pochwalić się wyjątkowym stylem, co wyraźnie widać na ostatnim zdjęciu, które udostępniła na Instagramie.
Dua Lipa ma na nim słodkie bikini w kolorze różowym. Do materiału zostały przymocowane misie. Trzeba przyznać, że wokalistka w takim wydaniu prezentuje się nie tylko kusząco, ale i uroczo.
Wyświetl ten post na Instagramie.

?????

Post udostępniony przez DUA LIPA (@dualipa)

Fani nie mogli pozostać obojętni.

Dziewczyna-marzenie

Obsesja

Jaka słodka!!!!

- czytamy w komentarzach.

Dua Lipa i jej partner

I choć Dua Lipa zachwyciła wszystkich, jej serce jest już zajęte. Piosenkarka od dłuższego czasu spotyka się z modelem Anwarem Hadid, bratem sławnych sióstr - Gigi i Belli. Niedawno para świętowała swoją pierwszą rocznicę. Z tej okazji Dua udostępniła serię słodkich fotek z ukochanym.
Niedawno artystka udzieliła wywiadu naszej reporterce Gabi Drzewieckiej. Opowiadała m.in. o presji, jakiej była poddawana, a także o swoich planach.
Jeśli jeszcze nie widzieliście tej rozmowy, czas nadrobić zaległości:
Zobacz także:
Autor: Anna Mierzejewska

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości