Gwiazdy

Szaleństwa Doroty Wellman i Marcina Prokopa. "Stwierdziliśmy, że nie pójdziemy do pracy, tylko pojedziemy do Czech"

Gwiazdy

Co słychać w świecie gwiazd?
Co słychać w świecie gwiazd? Dzień Dobry TVN
wideo 2/7

Mateusz Hładki nie wahał się ani chwili i postawił w ogniu pytań uwielbiany przez widzów duet. Dorota Wellman i Marcin Prokop zmierzyli się z nieoczywistymi pytaniami showbiznesowego eksperta. Dzięki błyskawicznemu wywiadowi wiemy już, co jest najmocniejszą stroną Doroty Wellman, a czego w sobie nie lubi Marcin Prokop.

Krótka piłka z Dorotą Wellman i Marcinem Prokopem

"Krótka piłka" to cykl Mateusza Hładkiego, w którym zza kamery zadaje gwiazdom niełatwe pytania dotyczące ich pracy i życia prywatnego. Liczy się refleks i szybkie, konkretne odpowiedzi. Dziennikarz porusza tematy związane zarówno z życiem osobistym, jak i zawodowym.

- W moim mężu najbardziej cenię, że jest - wyznała Dorota Wellman. - Jestem mamą kochającą, do końca moich dni. To największa miłość mojego życia - zapewniła.

Z kolei Marcin Prokop stara się być ojcem, który nie zawadza swoim dzieciom.

- Jestem tatą nieprzeszkadzającym - powiedział prowadzący. - Uważam, że dziecko jest jak piękny kwiat, któremu trzeba pozwolić się rozwijać i tylko czasami podcinać - stwierdził.

Czy Dorota Wellman i Marcin Prokop przyjaźnią się?

Doskonała współpraca pomiędzy dziennikarskim duetem sprawia, że widzowie często zadają sobie pytania, czy prowadzący spędzają razem czas po godzinach pracy. Uwielbiany przez widzów duet lubi spotkać się przy wspólnym posiłku i porozmawiać niekoniecznie o sprawach zawodowych.

- Lubimy też urwać się ze smyczy - wtórował Marcin Prokop. - Pamiętasz, jak pojechaliśmy na wspólny event do Wisły, ale stwierdziliśmy, że nie pójdziemy do pracy, tylko pojedziemy do Czech. I pojechaliśmy!

- Raz po drodze obok była góra piasku - wspominała Dorota. - Zrobiliśmy sobie taki off-road, że o mało nie wywróciliśmy się na plecy tym samochodem. Raz zjeżdżaliśmy pionowo, ale było fajnie, choć myśleliśmy, że nie dojedziemy tam, gdzie mieliśmy dojechać - dodała.

Rozmowa z Mateuszem Hładkim stała się również okazją do sprostowania pogłosek, które pojawiały się w mediach.

- Najgorsza plotka to ta, że mam mamę w telewizji i załatwiła mi tę pracę - przyznał Marcin Prokop. - Moja mama jest świetnym telewidzem, który po drugiej stronie ekranu konsumuje to medium, ale w życiu nie była w telewizji - podkreślił nasz prowadzący.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki zobaczysz na Player.pl.

Zobacz także:

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek / East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości