Gwiazdy

Dorota Szelągowska chwali się sylwetką. Trener: "Szczęka na podłodze"

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
Instagram
Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska przez ostatnie tygodnie ciężko trenowała, aby uzyskać wymarzoną sylwetkę. Gwiazda TVN zapowiada, że nie zamierza przerywać rozłożonej na kilka miesięcy metamorfozy, ale już może pochwalić się pierwszymi efektami odchudzania. Zdjęcie, które opublikowała w sieci, zachwyciło internautów. - Pięknie wyglądasz - piszą w komentarzach.

Dorota Szelągowska chwali się sylwetką

Dorota Szelągowska korzysta z ciepłych dni w swojej posiadłości na Warmii. Dekoratorka wnętrz pięknie zaaranżowała zlokalizowany tam domek oraz oryginalną altanę, na tle której chętnie pozuje do zdjęć.

Jedna z fotografii, na której widać, jak gwiazda TVN wypoczywa na niebieskiej kanapie i popija kawę, wzbudziła zainteresowanie internautów. Szelągowska wyeksponowała na niej umięśnione nogi. We wpisie wspomniała o efektach ćwiczeń i wymagającym trenerze.

- Smacznej kawusi i miłego dzionka, nawet dla @karoladamczyk_trener, bo jak patrzę na to zdjęcie, to nawet trochę żałuję wszystkich nienawistnych myśli i przekleństw wypowiadanych pod jego [trenera - przyp. red.] adresem, jak zmienia osiem w 16 powtórzeń, i udaje, że od początku tak miało być. A wcale nie miało - zażartowała gwiazda.

Zdrowa dieta

Jedzenie w biegu nam szkodzi
Jedzenie w biegu nam szkodziDzień Dobry TVN
wideo 2/3

Wywołany do tablicy ekspert od ćwiczeń nie powstrzymał się od komentarza. Mężczyzna jest zachwycony postępami swojej podopiecznej. - Szczęka na podłodze Doti! Aż się łezka w oku kręci, patrząc na zmiany, jakie u Ciebie nastąpiły. Jestem okrutny, ale to dla Twojego dobra - wyznał.

Celebrytka w odpowiedzi zaznaczyła, że nie zamierza osiadać na laurach i planuje dalsze treningi. - Przed nami jeszcze daleka droga. Zdjęciami sobie udowadniam, że to nie syndrom sztokholmski, że nadal z Tobą ćwiczę - dodała z ironią.

Dorota Szelągowska wyeksponowała figurę. Fani są zachwyceni

Na wakacyjną fotografię Doroty Szelągowskiej zareagowali internauci, którzy nie ukrywali zachwytu nad wyrzeźbionym ciałem celebrytki.

- Za tak wyglądające nogi mogłabym wybaczyć powtórzenia, których miało nie być. Brawo Wy! (...) Pięknie wyglądasz - docenili w komentarzach. Dodatkowo poruszyli temat naturalnych włosów gwiazdy "Totalnych remontów Szelągowskiej".

- A ja się zawsze zastanawiam, po co Pani te włosy wiecznie prostuje do programów, skoro takie piękne loki ma? - zapytała jedna z internautek. - Też się zastanawiam - odpisała córka Katarzyny Grocholi.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: MWmedia

Pozostałe wiadomości