Gwiazdy

Diana Ross powraca w wielkim stylu. W nowym albumie mówi światu "Thank You"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Źródło:
Universal Music Polska
Diana Ross
Universal Music Polska Diana Ross

Legenda muzyki Diana Ross powraca do swoich fanów z nowym albumem "Thank You". Do sieci trafiły już single "If the World Just Danced" oraz "All Is Well", a także wyjątkowy klip. "To moja pochwała życia i was, słuchaczy"- twierdzi artystka. Nie możecie się już doczekać? Dobra wiadomość. Premiera płyty zaplanowana jest na 5 listopada 2021.

Diana Ross – premiera płyty

Piątek, 5 listopada, to właśnie dziś obywa się światowa premiara 25. albumu cenionej artystki. Diana Ross tym razem wyśpiewa swoim fanom szczere "Thank you". To przekaz pełen mocy, miłości i wspólnoty. Każda z 13 piosenek nagranych w domowym zaciszu przepełniona jest szczęściem, pochwałą życia i radością. Dzięki nim możemy po prostu poczuć, że nie jesteśmy sami. Płytę otwiera numer tytułowy, który będąc wyrazem wdzięczności, nadaje ton całemu dziełu.

Ostatni rok spędziłam, nagrywając nową muzykę, będącą wyrazem szczęścia, miłości i wdzięczności, które czuję każdego dnia - tłumaczy Ross. - To moja pochwała życia i was, słuchaczy. Ze wszystkim, co dzieje się teraz na świecie, wiedziałam, że muszę nagrać płytę, która będzie miała ważne przesłanie.

Diana Ross przy albumie pracowała z uznanymi kompozytorami i producentami. W tym gronie znaleźli się między innymi Jack Antonoff, Troy Miller, Triangle Park, Spike Stent, Prince Charlez, Amy Wadge, Neff-U, Freddie Wexler, Jimmy Napes, Tayla Parx, Fred White oraz Nathanial Ledgewick.

Single zapowiadające nową płytę

Przed premierą płyty gwiazda opublikowała w sieci nowy, pełen nadziei, miłości i pozytywnej energii singiel "I Still Believe", a także pochwaliła się klipem do utworu "All Is Well". Za jego reżyserię odpowiada Amanda Demme, którą wspierali synowie wokalistki, Evan Ross (producent) i Ross Naess (zdjęcia).

- Synowie dodali mi siły i pewności siebie, by nakręcić ten teledysk - mówi Diana Ross. - Po ponad dwóch latach bez występów, bez możliwości śpiewania przed kamerą, pomogli mi wrócić do wykonywania piosenek dla wielu osób. Cała trójka - Evan (producent), Ross (zdjęcia) i Amanda (reżyseria), a także wielu innych, naprawdę zatroszczyli się o mnie podczas realizacji klipu. Jestem wdzięczna za pracę, którą włożyli w ten projekt.

Nowy teledysk to refleksyjny obrazek, który zachęca ludzi, by znajdowali otuchę w małych rzeczach. Wokalistka zadbała także o energiczne utwory, które idealnie porwą do tańca wszystkich fanów pląsów na parkiecie. Jeśli jesteście miłośnikami takich rytmów, koniecznie posłuchajcie piosenek tj.  "Tomorrow" czy "If the World Just Danced". Na płycie nie zabraknie też delikatnych ballad.

-  Pozwólmy wszystkim się bawić. Radość, radość, radość to odpowiedź na wszystko. Zabawa! Szczęście! Jeśli tańczysz, w Twoim życiu zagości miłość – mówi Diana Ross.

Album "Thank You" – lista utworów:

 1. 1Thank You
 2. 2If the World Just Danced
 3. 3All Is Well
 4. 4In Your Heart
 5. 5Just In Case
 6. 6The Answer’s Always Love
 7. 7Let’s Do It
 8. 8I Still Believe
 9. 9Count On Me
 10. 10Tomorrow
 11. 11Beautiful Love
 12. 12Time To Call
 13. 13Come Together

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło: Universal Music Polska

Źródło zdjęcia głównego: Universal Music Polska

Pozostałe wiadomości