Gwiazdy

Dawid Podsiadło przedstawił listę gości, którzy pojawią się na stadionowych koncertach

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Dawid Podsiadło rusza w trasę koncertową

Fani Dawida Podsiadły z niecierpliwością czekają na najbliższe koncerty wokalisty. Imprezy, które miały odbyć się w 2020 r., z powodu pandemii przeniesione zostały na czerwiec 2022 r. Już w czerwcu na stadionach największych polskich miast, artysta ponownie zaśpiewa na żywo. Co więcej, dla cierpliwych fanów Dawid przygotował niespodzianki.

Dawid Podsiadło – koncerty 2022

Już w czerwcu tego roku Dawid Podsiadło ponowie zaśpiewa dla swoich fanów. Wokalista pojawi się na trzech dużych scenach – 4 czerwca wystąpi na Polsat Plus Arenie w Gdańsku, 18 czerwca na Tarczyński Arenie we Wrocławiu i 25 czerwca na Stadionie Śląskim w Chorzowie.

Przygotowania do koncertów trwają. Jak się okazuje, na występach pojawią się także goście specjalni. Niedawno Dawid zdradził na Facebooku, kogo będziemy mogli usłyszeć na stadionach.

Muzyka

Patrycja Markowska wraca do korzeni
Patrycja Markowska wraca do korzeniDzień Dobry TVN
wideo 2/8

Już niedługo spotkamy się na koncertach zwanych koncertami stadionowymi. Długo na to czekaliśmy i w końcu będą. Są tuż za rogiem. A jako że skromni z nas artyści, postanowiliśmy wymyślić wiele sposobów, by ten czas oczekiwania jakoś Wam osłodzić. Ale wszystkie atrakcje wsadziliśmy w sam koncert w sumie. Więc sam czas oczekiwania nie był zbyt słodki. Hmm. Ok. W każdym razie jednym ze wspaniałych pomysłów, jakie mamy, które mają sprawić, żebyście się uśmiechali szeroko, są zaproszeni na te nasze stadionowe koncerty goście. Goście są wspaniali i możecie się o tym przekonać, patrząc na naszą piękną grafikę, na której to Ci wspaniali goście są wypisani. A jeśli ktoś woli przeczytać, to wymieniam wszystkich tu: Artur Rojek, Daria Zawiałow, król, Krzysztof Zalewski, Kortez, sanah, Ralph Kaminski, Taco Hemingway i Vito Bambino

Dawid Podsiadło – przebieg koncertów

Nadchodzące koncerty z pewnością będą wielkim wydarzeniem. Dawid postanowił jednak nie zdradzać, który gość pojawi się w określonym mieście. - Kto gdzie będzie kiedy?! To już słodka tajemnica, ale gwarantuję, że pojawienie się każdego z tych wspaniałych artystów na scenie zapewni nam wszystkim chwile wyjątkowe. (...) Widzimy i słyszymy się już niedługo. Ściskam! – napisał wokalista.

Ostatnie wejściówki na koncert są jeszcze dostępne w sprzedaży.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji na Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

Pozostałe wiadomości