Gwiazdy

David Guetta i Sia znowu razem. Nowy singiel "Let's Love" już dostępny w sieci

Gwiazdy

Aktualizacja:
Warner Music Poland

David Guetta i Sia ponownie połączyli siły. Po wielkim sukcesie przeboju "Titanium" który dziś ma ponad miliard streamów, muzycy po raz kolejny prezentują wspólny kawałek. Czy nowy singiel "Let's Love" odniesie równie spektakularny sukces?

David Guetta i Sia - nowy singiel

David Guetta i Sia to artyści, których nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Gwiazdy sceny muzycznej odnoszą międzynarodowe sukcesy, a na ich koncerty przybywają tysiące fanów z całego świata. Duet już podczas pierwszej współpracy w 2011 roku pokazał, jak tworzy się prawdziwe hity. Przebój "Titanium" w zawrotnym tempie trafił na 3. miejsce radiowego zestawienia w USA i był piątym numerem Guetty w Top 10 notowania "Billboard Hot 100". Nic dziwnego, że duet nie poprzestał na jednym wspólnym utworze. Rok później powstał "She Wolf (Falling To Pieces)", który zaowocował 500 milionami odsłon w serwisie YouTube. Następnymi utworami były "Bang My Head" z Fetty Wapem (2015) oraz "Flames" (2018), który był najczęściej puszczanym singlem w europejskich rozgłośniach. Po długiej przerwie artyści przedstawiają fanom nowy singiel "Let’s Love".

Let’s Love - nowy singiel

Połączenie tych dwóch mocnych osobowości oznacza tylko jedno - fani już mogą szykować się na kolejny wielki hit. David Guetta i Sia wypuścili właśnie premierowy kawałek. Nowy singiel nagrywany był w czasie kwarantanny. Jak przyznali twórcy, piosenka ma nieść ważne przesłanie i zawracać uwagę, jak ważne w naszym życiu są miłość i nadzieja.

W czasie pandemii i domowej izolacji David Guetta oprócz nagrania premierowego singla także aktywnie angażował się w pomoc w zbiórce pieniędzy na rzecz walki z Covid-19. Artysta dzięki występom streamingowanym na żywo przyciągnął przed ekrany 50 milionów widzów i zebrał 1,5 miliona dolarów.

Ponadto producent muzyczny podjął się także nowego projektu na elektronicznej scenie. We współpracy z MORTENEM w ubiegłym miesiącu wypuścił EP-kę "Future Rave". Dodatkowo pod pseudonimem Jack Back, David Guetta zremiksował piosenkę "Head & Heart" Joela Corry'ego, a także wyprodukował charytatywny singiel latynoskiej grupy Human(X) - "Pa' La Cultura" ("Dla kultury").

David Guetta odwiedził Polskę. Zobacz wideo.

Zobacz także:

Ifi Ude i jej singiel "Gdy dorosnę". Pełen ognia utwór kusi egzotyką

BARANOVSKI i nowy singiel "Lubię być z nią". Premiera już w najbliższy piątek

Mateusz Ziółko o planach zawodowych i nowej płycie. "Singiel SOS to druga zapowiedź płyty"

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości