Gwiazdy

Daniel Radcliffe ma dziewczynę i planuje założyć rodzinę? Aktor udzielił dwuznacznego wywiadu

Gwiazdy

Aktualizacja:
Daniel Radcliffe fot. x-news

Rozpoznawalność zdobył rolą Harry’ego Pottera w kultowej już sadze J.K. Rowling. Pomimo długiej obecności w mediach, niewiele wiemy jednak o jego życiu prywatnym. 30-letni aktor wyznał, że jest w związku.

Daniel Radcliffe w związku z Erin Darke

Daniel Radcliffe wielokrotnie łączony był z różnymi kobietami show-biznesu. W większości przypadków plotki okazywały się być nieprawdziwe, a mężczyzna ignorował te doniesienia. Obecnie spotyka się z koleżanką po fachu - Erin Darke. Para poznała się już wiele lat temu, bo w 2012 roku, kiedy zagrali w filmie „Na śmierć i życie”.

Połączyło nas to, że oboje kochamy to, co robimy. Jest też coś naprawdę pięknego i naprawdę uroczego w byciu z kimś, kto po prostu cię rozumie. Oboje niesamowicie się wspieramy

- opowiedziała kobieta w rozmowie z magazynem "People".

Poważny związek Daniela Radcliffe’a

Co ciekawe, między zakochanymi zaiskrzyło dopiero teraz, ale ich pierwsze spotkanie było naprawdę intensywne. W produkcji, na której planie się poznali, grali scenę miłosną. Aktor o tym nie zapomina i postanowił skomentować początek ich znajomości oraz zaznaczył powagę relacji.

Pewnego dnia to będzie świetna historia do opowiedzenia naszym dzieciom, ponieważ będziemy musieli powiedzieć, co robili nasi bohaterowie

- powiedział aktor.

Dorastanie na planie filmowym nie było łatwe dla odtwórcy głównej roli popularnej produkcji. O zmaganiach ze sławą opowiadał jakiś czas temu.

Więcej:

Autor: Pola Namysł

Pozostałe wiadomości