Damian Michałowski o pracy w Dzień Dobry TVN: "Najlepszą radę dali Marcin Prokop i Dorota Wellman"

Damian Michałowski jest polskim dziennikarzem oraz prezenterem radiowym i telewizyjnym. Od marca 2020 prowadzi "Dzień Dobry TVN", a towarzyszy mu w tym Paulina Krupińska. W jednym z wywiadów Damian zdradził, czy był ktoś, kto na początku ich drogi w programie służył pomocną radą.

Damian Michałowski - prowadzący Dzień Dobry TVN

Damian Michałowski znany internautom jako "ojciec redaktor" kilka miesięcy temu dołączył do grona prowadzących Dzień Dobry TVN. Jak wiadomo, początki zawsze bywają trudne, jednak rady doświadczonych kolegów po fachu potrafią zdziałać cuda. Dziennikarz w jednym z wywiadów zdradził, co przed programem śniadaniowym powiedzieli zarówno jemu, jak i współprowadzącej Paulinie Krupińskiej, Marcin Prokop i Dorota Wellman.

Najlepszą radę dali Marcin Prokop i Dorota Wellman. Powiedzieli, żeby być sobą i robić tak, jak nam serce podpowiada

- powiedział Damian.

Cenne rady Marcina i Doroty nowi prowadzący mocno wzięli sobie do serca. Z programu na program Damian i Paulina czuli się w nowych rolach coraz bardziej swobodnie. Damian przyznał także, że ceni zdanie swoich szefów, którzy służą pomocą w kwestiach technicznych. Dzięki temu wyciąga on wnioski, uczy się na błędach i staje się coraz lepszy w tym, co robi.

Wskazówki techniczne są mile widziane i my to wszystko bierzemy do serducha. Nasze programy wglądają teraz zupełnie inaczej niż te na początku. Było ich już 21

- powiedział.

Swoboda i zaufanie

Mimo wszystko dziennikarz docenia też swobodę, jaką otrzymał od produkcji. Świadczy ona o ogromnym zaufaniu. Realizowanie programu według własnej wizji pozwala Damianowi na bycie sobą, a przecież to właśnie naturalność jest w tym wszystkim najcenniejsza.

Szanujemy zdanie szefów, ale oni mają bardzo otwarte głowy. Ja tam jestem po to, żeby dać siebie. Jeżeli ktoś mnie wybrał na to stanowisko, to znaczy, że mi zaufał, jeżeli zaufał, to pozwala mi robić taki program, jaki bym chciał

- dodał.

Gdzie Damian lubi podróżować, żeby odpoczywać od pracy? Zobacz wideo:

Zobacz także:

Rodzina Majdanów na pierwszych wspólnych wakacjach. "Dojrzałe rodzicielstwo to pełna świadomość tego, co robisz"

Sandra Kubicka o nowym życiu w Polsce: "Długo już nie czułam takiego spokoju w duszy"

Nowe wyzwania Krzysztofa Zalewskiego: "Zawsze staram się robić piosenki tak, żeby sprawiały mi przyjemność"

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Autor: Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości