Gwiazdy

Damian Michałowski szykuje się na urlop. Wcześniej musi zmierzyć się z wakacyjną zmorą Polaków: "Nie potrzebuję crossfitu"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Damian Michałowski mimo wakacji, ma wyjątkowo napięty grafik. Dzień Dobry TVN wydawane jest przez ten czas tylko w weekendy, ale dziennikarz wcale nie będzie odpoczywał. Zanim wyjedzie na wakacje, musi wraz z bliskimi uporać się z przeprowadzką. Jak sam przyznaje, nie jest mu łatwo.

Damian Michałowski - przeprowadzka

Damian Michałowski ponad rok temu dołączył do grona prowadzących Dzień Dobry TVN. W duecie z Pauliną Krupińską-Karpiel szybko zyskali sympatię widzów. Teraz zdradził, jakie ma plany na przerwę wakacyjną.

- U mnie trwa projekt "przeprowadzka". Skręcałem trampolinę i piaskownicę. Na tę chwilę to mi zabiera czas. Odliczam dni do urlopu, żeby potem nabrać sił, a w sierpniu spotkać się z widzami Dzień Dobry TVN - powiedział prowadzący nasz program.

Damian Michałowski - wakacje

Dziennikarz nie może doczekać się, aż znajdzie czas na chwilę wytchnienia. Wraz z bliskimi udaje się do ukochanych Włoch.

- To nie są nie wiadomo jakie kierunki. Kocham Włochy, pizzę, makaron, kocham ich wino, owoce, warzywa, styl bycia. Mają tyle słońca, zazdroszczę im tego piekielnie - mówił Damian Michałowski.

- Lecimy do domu, który wynajęliśmy od starszej pani. Położony jest przy winnicy. All inclusive nie wchodzi tutaj w grę - będziemy codziennie chodzić do sklepu- podsumował.

Zobacz też:

Reporter: Oskar Netkowski

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości