Gwiazdy

Maffashion planowała operację powiększenia biustu. "Modliłam się, żeby wrócił do formy"

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski

Maffashion i Sebastian Fabijański od roku sprawdzają się w roli rodziców. Blogerka modowa co jakiś czas dzieli się swoimi przemyśleniami na temat macierzyństwa, choć jak podkreśla, nie uważa się za ekspertkę. Teraz zwierzyła się z chęci powiększenia biustu. Poród dziecka wszystko zmienił.

Maffashion i Sebastian Fabijański - dzieci

Blogerka modowa i aktor pierwszy raz widziani byli w swoim towarzystwie w październiku 2019 roku, kilka dni po tym, jak Julia Kuczyńska ogłosiła rozstanie z Czarkiem Jóźwikiem. Chwilę później para pojawiła się już razem oficjalnie na wydarzeniu branżowym - Maffashion towarzyszyła swojemu nowemu partnerowi na uroczystej gali Cinergia. Tym samym rozwiała wszelkie wątpliwości na temat ich relacji.

10 września 2020 roku na świat przyszedł mały Bastek - syn gwiazdorskiej pary. Niedługo później zakochani zaręczyli się, informując o tym swoich fanów.

Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną

Maffashion o powiększaniu biustu

Mały Bastian jest już rocznym chłopcem, który sprawia wiele radości swoim rodzicom. Choć ci nieczęsto decydują się, by mówić o pierwszych chwilach życia malca, czasami robią wyjątek. Tak jak teraz. Maffashion odniosła się do pytań o powiększanie piersi, które kiedyś planowała.

- (...) Były takie momenty w moim życiu, że tak się zastanawiam: »Kurde, może se zrobię te cycki?«. No, wiesz, żeby chociaż raz w życiu zobaczyć, jak to jest mieć biust. (...) Ale takie małe, z umiarem i ze smakiem, w dobrym guście, naturalne, wiadomo – powiedziała gwiazda w rozmowie z Natalią Hołownią.

- Miałam takie myśli od czasu do czasu. (...) W ciąży byłam, biust się powiększył, potem, kiedy dziecko się urodziło, to karmienie. Chodziłam po ścianach, nie mogłam na siebie patrzeć, modliłam się, (...) żeby mój biust wrócił do formy. Teraz wyzbyłam się tego kompleksu, nie mam takich myśli, że może bym sobie kiedyś sprawdziła, jak to jest - dodała blogerka. Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

Pozostałe wiadomości