operacja piersi

  Musisz popracować nad swoim "bikini" umysłem - radzi gwiazda.

  Musiała poddać się operacji. Jak się czuje?

  "Chciałam, żeby w końcu zobaczono mnie"

  "Modliłam się, żeby wrócił do formy".

  Zabieg modelowania piersi, któremu poddała się jakiś czas temu Influencerka okazał się niebezpieczny. Musiała się poddać operacji, żeby odwrócić jego skutki.

  W 2020 roku w Stanach Zjednoczonych wykonano ponad 193 tysiące operacji powiększenia piersi. Również i w Polsce jest to jeden z najchętniej wybieranych zabiegów chirurgii plastycznej. Mimo głośnej dyskusji społecznej na temat akceptacji własnego ciała, niezależnie od tego, jakie jest, kobiety chcą poprawiać swoją urodę i zmieniają rozmiar biustu.

  Powrót do formy sprzed ciąży wymaga czasu i wysiłku. Niestety praktyka pokazuje, że dieta i ćwiczenia czasami nie przynoszą zamierzonego skutku, nawet po wielu miesiącach. W takim przypadku pomocne mogą być zabiegi Mommy Makeover. Na czym polegają? Kiedy można je zrobić?

  Rosyjska celebrytka Julia Debbagh przeszła operację plastyczną biustu. Po 13 latach jedna z jej piersi zrobiła się kanciasta. Dlaczego mogło dojść do tego typu powikłania? Czy implanty piersi trzeba wymieniać po latach? Czy powiększoną implantem piersią można karmić dziecko? Zapytaliśmy o to gościa Dzień Dobry TVN chirurga dra n. med. Artura Bociana.

  Pani Elżbieta z powodu nowotworu piersi straciła lewą pierś. Operację rekonstrukcji wykonał chirurg prof. Paweł Szychta z Kliniki Chirurgii Onkologicznej i Chorób Piersi ICZMP w Łodzi. Wykorzystał do tego zdrową, prawą pierś. To pierwsza taka operacja w Polsce. Lekarza zaprosiliśmy do Dzień Dobry TVN, aby zapytać o szczegóły zabiegu.

  Jak się okazuje, coraz więcej Polaków bez oporów i wstydu wchodzi do sex shopów. W zeszłym roku wydaliśmy na erotyczne gadżety 10 mln złotych. Kto najczęściej korzysta z sex shopów? Jakie gadżety są najpopularniejsze? Czy zabawki erotyczne zabijają bliskość w seksie? Zapytaliśmy o to gościa Dzień Dobry TVN specjalistkę w dziedzinie kobiecej seksualności Joannę Keszkę.