Madonna świętuje urodziny najstarszej córki. "Świeć jaśniej niż wszystkie gwiazdy"

Co słychać w show-biznesie?
Źródło: Dzień Dobry TVN
Madonna to nie tylko jedna z największych gwiazd muzyki, ale też mama aż sześciorga dzieci. Jej najstarsza córka, Lourdes Leon, właśnie skończyła 26 lat. Z tej okazji jej słynna mama podzieliła się serią uroczych zdjęć z dzieciństwa młodej gwiazdy. Dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki przybliżył widzom postać Lourdes, nazywanej przez przyjaciół Lolą, która właśnie stawia coraz śmielsze kroki w świecie muzyki.

Madonna świętuje 26. urodziny córki

Madonna to gwiazda, której udało się połączyć karierę muzyczną z wychowywaniem potomstwa - została mamą aż sześciokrotnie. Przypomnijmy, że wokalistka ma czwórkę adoptowanych dzieci: Davida, Mercy, Stelle i Estere oraz dwoje biologicznych: Rocco Ritchiego i Lourdes Leon.

Gwiazdy o macierzyństwie

Źródło: Dzień Dobry TVN
Samotność w macierzyństwie
Samotność w macierzyństwie
Kasia Sokołowska o macierzyństwie
Kasia Sokołowska o macierzyństwie
Paulina Krupińska-Karpiel o macierzyństwie. "Dzieci osób publicznych mają przerąbane"
Paulina Krupińska-Karpiel o macierzyństwie. "Dzieci osób publicznych mają przerąbane"
Joanna Krupa o zdrowiu i macierzyństwie
Joanna Krupa o zdrowiu i macierzyństwie
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Powrót do pracy po urlopie macierzyńskim
Powrót do pracy po urlopie macierzyńskim
Kamila Kamińska o macierzyństwie
Kamila Kamińska o macierzyństwie

Najstarsza pociecha piosenkarki właśnie świętowała swoje 26-ste urodziny. Z tej okazji jej słynna mama postanowiła podzielić się z fanami na Instagramie serią fotografii z dzieciństwa ukochanej córki. O szczegółach więzi, jaka łączy Madonnę z jej najstraszą latoroślą opowiedział w Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

- Madonna, świętując urodziny córki, opublikowała kompilację zdjęć, na których doskonale widać, jak Lourdes dorastała, można powiedzieć - na naszych oczach. Madonna ma ją z trenerem fitness, Carlosem Leonem, którego poznała, biegając po Central Parku - mówił dziennikarz.

Lourdes Leon - jak wygląda najstarsza córka Madonny?

Królowa popu Lolę powitała na świecie 26-lat temu. Niezwykłe imię dziewczyny nawiązuje do miejscowości we Francji, do której pielgrzymkę chciała odbyć przed laty jej matka. Madonna bardzo długo dbała o to, by Lourdes Leon miała "normalne dzieciństwo", choć i tak jako dziecko wzbudzała wiele sensacji i ostatecznie - dorastała w świetle kamer.

Najstarsza córka gwiazdy studiowała sztukę performatywną na uniwersytecie w Michigan. Obecnie jest modelką oraz początkującą wokalistką, która w ubiegłym roku zadebiutowała na okładce amerykańskiego magazynu Vogue, a niedawno opublikowała swój pierwszy singiel.

- Sto lat, Lourdes. Jestem taka dumna z kobiety, artystki, człowieka - którym się stałaś. Nigdy nie zapominaj, kim jesteś gwiazdko, świeć jaśniej niż wszystkie gwiazdy na niebie – napisała Madonna na Instagramie.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Zofia Wierzcholska

podziel się:

Pozostałe wiadomości