Gwiazdy

Carla Fernandes na scenie Dzień Dobry Wakacje. Posłuchajcie energetycznego hitu "Będzie co ma być"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Carla Fernandes to nastoletnia wokalistka, która przygotowuje się do wydania debiutanckiej płyty. Na naszej scenie polsko-hiszpańsko-portugalska artystka zaprezentowała swój drugi singiel w języku polskim "Będzie co ma być". Daj się ponieść gorącym rytmom!

Kim jest Carla Fernandes?

Carla Fernandes dała się poznać szerszej publiczności kilka lat temu za sprawą udziału w jednym z talent show. To polsko-hiszpańsko-portugalska piosenkarka, która dotychczas nagrywała z zagranicznymi artystami, a jej anglojęzyczne utwory podbiły serca tysięcy fanów. Wykonuje muzykę będącą mieszanką współczesnego popu i elementów latynoamerykańskich. Została wychowana w wielokulturowej rodzinie i mówi po polsku, angielsku oraz hiszpańsku. Miłość do muzyki odziedziczyła po mamie, natomiast swoją oryginalną urodę zawdzięcza tacie.

- Moje drzewo genealogiczne jest bardzo skomplikowane... Mój tata jest w połowie Hiszpanem, a w połowie Portugalczykiem, jednak urodził się w Londynie. Tak jak ja. Moja mama jest Polką, co czyni zarówno mnie – jak i moją siostrę – w 1/3 Polką, w 1/3 Hiszpanką i w 1/3 Portugalką. (...) Muzyka była w moim życiu od zawsze i wciąż tak jest - mówiła Carla Fernandes w wywiadzie dla portalu "Kulturalne media".

Nowy singiel Carli Fernandes

Najnowsza piosenka nastolatki pt. "Będzie co ma być", to drugi po "OK" singiel Carli w języku polskim. To opowieść o wewnętrznej sile, optymizmie oraz o tym, że nie warto obawiać się tego, co ma nadejść i na co nie mamy wpływu. Piosenkarka pragnie przekazać, że cokolwiek się przydarzy, należy wziąć los za rogi, nie poddawać się i się nie odwracać.

- Utwór opowiada o tym, że niezależnie od tego co się dzieje, należy iść przed siebie z nadzieją, że wszystko będzie tak, jak powinno być. Co nas nie zabije, to nas wzmocni, proste! - tłumaczyła Carla Fernandes.

Zobacz także:

Wszystkie odcinki Dzień Dobry TVN i Dzień Dobry Wakacje znajdziesz w serwisie Player.pl

Autor: Sabina Zięba

Pozostałe wiadomości