Gwiazdy

Były mąż Megan Fox zostanie ojcem po raz piąty. Jego nowa partnerka jest w ciąży

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
Megan Fox

Brian Austin Green i jego partnerka Sharna Burgess spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Aktor po rozwodzie z Megan Fox postanowił założyć nową rodzinę. Wszystko wydało się po tym, jak do sieci trafiły zdjęcia paparazzi.

Megan Fox i Brian Austin - historia związku

Zakochani pobrali się w 2010 roku, po 6 latach związku. Mają trzech synów w wieku 6, 7 i 9 lat (Journey River, Bodhi Ransom i Noah Shannon). W 2015 roku Megan złożyła pozew o rozwód, ale wycofała go rok później. Powodem decyzji o rozstaniu miały być różnice nie do pogodzenia. Meghan i Brian są w separacji od kwietnia 2020 r. W listopadzie tamtego roku aktorka złożyła papiery rozwodowe w sądzie. Sprawa znalazła swój finał pod koniec 2021 roku.

Co ciekawe, gdy media na całym świecie obiegła wiadomość, że jedna z najpiękniejszych kobiet świata rozstała się ostatecznie z Brianem Austinem Greenem po 10 latach małżeństwa i zostawiła pod jego opieką trójkę swoich synów, nikt nie potrafił zrozumieć tego, że porzuciła pociechy. Do tej pory, gdy tylko pojawia się na czerwonym dywanie, najczęstszym pytaniem reporterów jest: "Gdzie są twoje dzieci?".

Brian Austin spodziewa się dziecka z nową kobietą

Megan Fox postanowiła ułożyć sobie życie z raperem Machine Gun Kelly. Zakochani są parą od lipca ubiegłego roku. Brian Austin Green także zawalczył o swoje. Aktor tworzy szczęśliwy związek Sharną Burgess. Niedługo na świecie pojawi się ich pierwsze dziecko.

Para, która zaczęła spotykać się pięć miesięcy po tym, jak Green i Fox rozwiedli się po prawie 10 latach małżeństwa, została sfotografowana na Hawajach, gdzie Burgess wyeksponowała swój ciążowy brzuszek.

Przypomnijmy, że gwiazdor "The Beverly Hills, 90210 jest nie tylko ojcem pociech ze związku z Megan. To także ojciec 19-letniego syna Kassius z poprzedniego związku.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości