Gwiazdy

Nowy Marek w "BrzydUli". Julia Kamińska: "Nie dało się zignorować jego podobieństwa do Filipa Bobka"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
BrzydUla – nowe odcinki, nowe intrygi, nowi bohaterowie…

Ukochany serial Polaków powrócił z nowymi odcinkami, a w nich jeszcze więcej miłosnych zawirowań oraz nowi bohaterowie. Do obsady "BrzydUli" dołączył aktor Aleksandar Milićević, który wraz z Julią Kamińską gościł w Dzień Dobry TVN. Czego możemy się spodziewać po Marku 2?

"BrzydUla". Aleksandar Milićević jako Marek Dobrowolski

Po wakacyjnej przerwie "BrzydUla" powraca z przytupem. W życiu Uli (Julia Kamińska) zagości Marek 2, w którego wciela się Aleksandar Milićević. Jak jego postać namiesza w serialu?

Gównie skupiamy się na tym, że ratujemy firmę Dobrzańskich. Najpierw zadania, a przyjemności później

- Każdy kolejny dzień przynosi kolejne zaskoczenia. Pierwsze to chyba było to, kiedy Aleksandar pojawił się na castingu. On nie był zorganizowany po to, by znaleźć Marka 2, tylko wiedzieliśmy, że potrzebujemy nowego amanta. Pojawiło się mnóstwo wspaniałych aktorów w tym m.in. Aleksander i nie dało się zignorować jego podobieństwa do Filipa Bobka oraz tego, że wypadł fenomenalnie. Po pierwszych dniach na planie uważam, że to była świetna decyzja. Najbardziej lubię oglądać sceny obu panów. Są niezwykle utalentowani, wspaniali i cudownie się na nich patrzy - dopowiedziała Julia Kamińska.

Aleksandar Milićević o Filipie Bobku

Aleksandar Milićević przyznał w Dzień Dobry TVN, że na początku był mylony przez ekipę z Filipem Bobkiem, bo nie wszyscy wiedzieli jeszcze o nowej postaci. Jednak zupełnie mu to nie przeszkadzało, bo zakolegował się z aktorem.

- Czuję się jakbym odnalazł brata. Mamy jakąś taką energię. Z jednej strony wszystko jest na takich podniesionych emocjach, bo jesteśmy do siebie podobni, ale Filip przy okazji jest cudownym człowiekiem. Mógłbym wiele lat z nim grać. Jednego i drugiego Marka. To jest coś fantastycznego - zaznaczył aktor.

"BrzydUla" - nowy sezon

"BrzydUlę" można oglądać od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00 na antenie TVN7 oraz w Playerze. Czy postać, w którą wciela się Aleksandar wywróci serialowe życie bohaterów do góry nogami i zagrozi związkowi Uli i Marka?

Zobacz też:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzyński/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości