Gwiazdy

Piotr Adamczyk w zwiastunie serialu z uniwersum Marvela. "Widać, że gra złoczyńcę"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Reporter:
Mateusz Hładki
Wiadomości z życia gwiazd

Piotr Adamczyk znalazł się w obsadzie serialu "Hawkeye" produkcji Marvela. Do sieci trafi zwiastun, w którym dostrzeżemy polskiego aktora. O kulisach powstawania tej produkcji w Dzień Dobry TVN opowiedział Mateusz Hładki.

Piotr Adamczyk to jeden z najpopularniejszych polskich aktorów. Mogliśmy oglądać go w takich hitach jak m.in. "Testosteron", "Karol. Człowiek, który został papieżem" czy seria "Listy do M.". Natomiast teraz jego talent został dostrzeżony przez uniwersum Marvela.

Piotr Adamczyk w serialu "Hawkeye"

"Hawkeye", czyli "Sokole oko" to czwarty projekt serialowy z uniwersum Marvela. Przedstawia losy jednego z głównych członków ekipy Avengersów, który nigdy nie doczekał się filmu o swoich przygodach. Twórcą serialu jest Jonathan Igla, który odpowiada za scenariusz, a reżyserią zajęli się Bert&Bertie oraz Rhys Thomas. 

Tytułową rolę zagra Jeremy Renner, a obok wystąpią m.in.: Hailee Steinfeld, Vera Farmiga, Fra Fee, Tony Dalton oraz... Piotr Adamczyk.

Zwiastun "Hawkeye"

Fani Marvel Cinematic Universe po miesiącach oczekiwania doczekali się premierowego zwiastuna serialu "Hawkeye". Znalazł w nim się też nasz polski aktor.

- Piotr Adamczyk, dzieląc się z nami tą informacją o udziale w tej produkcji napisał, że jak ktoś ma dobre, sprawne oko, to go w tym zwiastunie dostrzeże. Obejrzałem go i znalazłem ten moment, gdzie on jest. Widać, że gra złoczyńcę - powiedział Mateusz Hładki i pokazał zwiastun.

Aktora należy wypatrywać ok. 40 sekundy. Premiera pierwszego odcinka serialu "Hawkeye" została zaplanowana na 24 listopada 2021 roku. Zobacz zwiastun w naszym materiale wideo.

Zobacz też:

Autor:Dominika Czerniszewska

Reporter: Mateusz Hładki

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości