Gwiazdy

Agnieszka Włodarczyk: "Zostałam influencerką czy to się komuś podoba, czy nie"

Gwiazdy

Autor:
Daria
Pacańska

Agnieszka Włodarczyk od ponad dwóch miesięcy spełnia się w roli mamy. Aktorka w mediach społecznościowych poinformowała, że to jest teraz dla niej priorytet. Chce pracować z domu i być blisko syna, dlatego oficjalnie została influencerką.

Agnieszka Włodarczyk o byciu influencerką

Agnieszka Włodarczyk postanowiła odnieść się do pytań, czy zamierza wrócić do pracy. Teraz aktorka poświęca się przede wszystkim wychowaniu synka Milana i zdecydowała się na pracę przede wszystkim w domu. Zdarza jej się także przyjąć zlecenia, które nie wymagają wyjazdów na dłużej.

- Ten post powinien mieć tytuł "Jak zostałam influencerką". Czy wrócę do normalnej pracy? Kiedy to się stanie? Tego nie wiem. Wiem natomiast, że teraz absolutnie sobie tego nie wyobrażam. Owszem, zdarzyło mi się wziąć udział w programie (...) natomiast, żeby pojechać w trasę ze spektaklem? Hmm... nie ma mowy. Jedyna opcja to zabieranie go ze sobą, ale czy tego chcę? Czy muszę? Nie! Pracuję z domu, pracuję obok niego i wiecie co? Póki co, nie chcę inaczej. Zostałam influencerką czy się to komuś podoba, czy nie - wyznała aktorka.

Obserwatorki gratulowały Agnieszce Włodarczyk zdrowego podejścia, możliwości jakie sobie wypracowała, a także dojrzałości.

Agnieszka Włodarczyk - macierzyństwo

Agnieszka Włodarczyk i jej partner Robert Karaś zostali rodzicami Milana 7 lipca 2021 roku. O ciąży aktorki dowiedzieli się w trakcie przebywania w Indonezji i to tam spędzili pierwszy trymestr. Agnieszka czuła się świetnie. O narodzinach maleństwa poinformowała za pośrednictwem Instagrama.

Aktorka w mediach społecznościowych poświęca dużo czasu swoim przemyśleniom dotyczącym macierzyństwa, relacjonuje swoją codzienność, radzi się swoich obserwatorek w różnych kwestiach, a także dzieli swoimi rozwiązaniami.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Urodzinowe podsumowania Agnieszki Włodarczyk

Autor:Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/East News

Pozostałe wiadomości