Brat Sharon Stone nie żyje. Podano przyczynę śmierci. "Czuję się, jakby ktoś wyrwał mi serce"

Autor:
Justyna
Piąsta
Sharon Stone

Patrick Joseph Stone zmarł 12 lutego. Miał 57 lat. Żona Tasha oraz dzieci Hunter i Kaylee nie mogą się pogodzić z jego odejściem. Sharon Stone opublikowała w mediach społecznościowych poruszające nagranie oraz zdjęcie z ukochanym bratem.

Bliscy żegnają Patricka Josepha Stone'a

Słynna aktorka Sharon Stone, której wielką popularność przyniosła m.in. rola w filmie "Nagi Instynkt", pochodzi z wielodzietnej rodziny. Wychowała się z braćmi Michaelem, Patrickiem oraz siostrą Kelly. Jak donoszą zagraniczne media, Patrick Joseph Stone zmarł nagle 12 lutego w swoim domu w Pensylwanii. Powodem zgonu miały być problemy z sercem. Sharon Stone potwierdziła te doniesienia. Opublikowała na Instagramie wzruszające wideo. Nie mogła powstrzymać łez.

Żałoba

O życiu, reinkarnacji i śmierci klinicznej
O życiu, reinkarnacji i śmierci klinicznejDzień Dobry TVN
wideo 2/3

- Witajcie. Tą wiadomością chciałam potwierdzić informacje, że straciliśmy wczoraj mojego brata Patricka Josepha Stone'a z powodu zawału serca. Tak, to mężczyzna, który był ojcem Rivera, którego straciliśmy w zeszłym roku, kiedy miał zaledwie 11 miesięcy. Patrick pozostawił żonę Tashę, syna Huntera i córkę Kaylee. Jak każda rodzina, dziękujemy za waszą miłość i wsparcie w tym czasie ogromnego smutku i doceniamy płynące od was kondolencje - wyznała aktorka.

Sharon Stone w żałobie

Żona Patricka, Tasha, przesłała do mediów, w tym serwisu TMZ, przejmujące oświadczenie.

- Wydaje się, jakby moje serce zostało wyrwane z piersi. Patrick odszedł do naszego słodkiego Rivera… Nie wiem, co jeszcze powiedzieć, był moim światem. Nie mam pojęcia, jak będzie wyglądało życie bez mojego męża u boku i szczerze mówiąc, nie chcę żyć w ten sposób, ale oczywiście będę. Mam tylko nadzieję, że zawsze będziesz przy mnie, czuwając nad Hunterem, Kaylee i mną - napisała Tasha Stone. - Dopóki nie spotkamy się ponownie, na zawsze będę mieć nasze wspaniałe (i niektóre nie tak wspaniałe, ale równie ważne) wspomnienia blisko mojego serca i zawsze będę do nich wracać. Kocham cię, skarbie. Moim jedynym pocieszeniem jest to, że teraz przynajmniej River miał ze sobą swojego tatusia i mam nadzieję, że oboje dobrze się bawicie - podkreśliła.

W 2021 roku zmarł najmłodszy syn Patricka i Tashy. Chłopiec miał zaledwie 11 miesięcy.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Tim P. Whitby/Getty Images

Pozostałe wiadomości