Gwiazdy

Bono nie lubi swojego głosu. "Gdy tylko słyszy w radiu piosenki U2, to je wyłącza"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Reporter:
Sandra Hajduk-Popińska
Co nowego w świecie gwiazd?
Co nowego w świecie gwiazd? Dzień Dobry TVN
wideo 2/11

Nie milkną echa po ostatnim wywiadzie z Bono, liderem U2. Wokalistka przyznał bowiem, że nie lubi słuchać własnego głosu i nazwy zespołu, z którym występuje od lat. O szczegółach w Dzień Dobry TVN opowiedziała Sandra Hajduk-Popińska.

Bono o swoim głosie

Bono to jeden z najpopularniejszych muzyków na całym świecie. Od 1976 roku występuje jako lider, wokalista i gitarzysta zespołu rockowego U2. Ostatnio gwiazdor podczas wystąpienia w podcaście Awards Chatter ("The Times") przyznał, że nie lubi słuchać własnego głosu. Wiadomość ta zszokowała wielu fanów.

- To jest o tyle ciekawe, że nigdy wcześniej się do tego nie przyznawał - zauważyła Sandra Hajduk-Popińska. - Ja jestem jak Bono w takim razie - zażartował Damian Michałowski. - Ja też - wtórowała dziennikarka.

Przyznał też, że dopiero od niedawna jego zdaniem potrafi śpiewać, ponieważ ciągle pobiera lekcje, ciągle się uczy, co też jest inspiracją dla nas

Nazwa zespołu U2

W tym samym wywiadzie Bono odniósł się też do nazwy zespołu U2.

- Przyznał, że on nie tylko nie znosi swojego głosu - tak naprawdę, gdy tylko słyszy w radiu piosenki U2, to je wyłącza - ale też nie podoba mu się nazwa zespołu. Zdaje się, że dobrze dogaduje się z kolegami, skoro tyle lat grają razem, ale rozwinął ten wątek. Kiedy wymyślano nazwę U2, która była inspirowana jednym ze szpiegowskich samolotów, to im się wtedy wydawało, że to genialny pomysł. Że to taka gra słów i złapie. I faktycznie złapała, ale nie Bona. Bo podobno Bono od lat męczy się z tą nazwą, wręcz uważa ją za żenującą - mówiła w Dzień Dobry TVN Sandra Hajduk-Popińska.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Autor:Dominika Czerniszewska

Reporter: Sandra Hajduk-Popińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości