Gwiazdy

Bob McGrath nie żyje. Gwiazdor "Ulicy Sezamkowej" miał 90 lat

Gwiazdy

Autor:
Zofia
Wierzcholska
Źródło:
tvn24.pl
Bob McGrath nie żyje

Bob McGrath zmarł w wieku 90 lat. Był aktorem, któremu największą rozpoznawalność przyniosła rola w "Ulicy Sezamkowej". Artysta zmarł otoczony najbliższymi w swoim domu.

Aktor "Ulicy Sezamkowej" nie żyje

Bob McGrath był aktorem, który przez 47 lat był jedną z gwiazd "Ulicy Sezamkowej". Artysta odszedł w spokoju, otoczony rodziną 4 grudnia 2022, wyniku komplikacji po udarze. Informację o śmierci Boba przekazano za pośrednictwem jego strony na Facebooku.

Polscy aktorzy i aktorki

"W jakimś sensie byliśmy na siebie skazani"
"W jakimś sensie byliśmy na siebie skazani"Dzień Dobry TVN
wideo 2/11

- Witajcie, facebookowi przyjaciele. Rodzina McGratha ma do przekazania smutną informację. Nasz ojciec Bob dziś zmarł. Odszedł w spokoju w swoim domu, otoczony rodziną - podano na social mediach.

Bob McGrath. Kim był?

Bob McGrath urodził się w 1932 roku w Ottawie. Był amerykańskim aktorem i muzykiem, który zyskał rozpoznawalność niemal na całym świecie za sprawą roli Boba Johnsona w programie "Ulica Sezamkowa". Bob występował w programie dla dzieci od 1969 do 2016 roku.

Poza karierą w Ameryce odniósł muzyczny sukces w Japonii, gdzie z sukcesami nagrywał folkową muzykę. McGrath był związany od 1958 roku z ukochaną Ann, z którą doczekał się pięciorga dzieci i tylu samo wnucząt. Odszedł w rodzinnym domu w New Jersey.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Zofia Wierzcholska

Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: inga/Getty Images, Facebook

Pozostałe wiadomości