Gwiazdy

Blanka Lipińska oprowadza nas po nowym mieszkaniu. "W tym domu są bardzo drogie elementy, ale też skrajnie tanie"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Blanka Lipińska zakończyła właśnie remont swojego nowego lokum. Autorka głośnej powieści erotycznej "365 dni" oprowadziła Sandrę Hajduk po swoim ekskluzywnym apartamencie. Pisarka zdradziła też, kto był odpowiedzialny za urządzanie wnętrz i wybór kosztowych dodatków.

Nowie mieszkanie już gotowe

Blanka Lipińska od kilku tygodni ochoczo relacjonowała w sieci, jak przebiega remont jej nowego gniazdka, w którym znajdują się trzy duże pokoje, dwie łazienki, duża garderoba i kuchnia. Pisarka regularnie informowała fanów o postępach i zdradzała szczegóły wyposażenia wnętrz. Gdy prace dobiegły końca, w nowym mieszkaniu odwiedziła ją Sandra Hajduk.

Mieszkanie powstawało dwa miesiące i skończyliśmy przedwczoraj. Potu jest tu wylanego dużo, aczkolwiek nie mojego, tylko ekipy i projektantki, której sen z powiek spędzały co chwile różne niedoróbki w tym domu. Łzy tylko raz popłynęły przy cyklinowaniu podłogi. To mi opóźniło przeprowadzkę i nie miałam gdzie mieszkać

– opowiadała Blanka Lipińska.

Luksusowe mieszkanie Blanki Lipińskiej

Jak się okazało, Blanka w trosce o najmniejszy detal skorzystała z usług profesjonalistów. Nowe mieszkanie zaprojektowała dla pisarki jej znajoma, Aleksandra Ziarek. Panie poznały się w Puławach, gdy miały zaledwie po 16 lat.

Projektantka wnętrz zadbała o każdy szczegół. Motywem przewodnim domu jest czaszka, która znajduje się w centralnym miejscu w salonie.

Uwagę zwracają także słynne już pióra, o które fani wielokrotnie dopytywali się w sieci. Blanka zdradziła, że choć nie należały do najtańszych, postanowiła zainwestować w ozdobę, która zostanie z nią na lata.

W tym domu są bardzo drogie elementy, ale też skrajnie tanie, że są właściwie zrobione ze starszych rzeczy, ale wyglądają drogo

– mówiła pisarka.

Dla królowej erotycznych powieści naturalnie najważniejszym pomieszczeniem jest sypialnia. W pokoju więc zadbała o półmrok i sensualność. Oprócz dużego łóżka znajduje się tam także szafa z lustrem oraz ozdobna ściana.

Nie chciałyśmy tutaj zdjęć, wiec musiałyśmy wymyślić coś innego. W ramkach są skrawki tkanin, tapeta, podkładka filcowa

- tłumaczyła Aleksandra Ziarek, projektantka.

Nowe mieszkanie, nowe życie Blanki Lipińskiej

Zadziwiającym faktem, który Blanka przekazała naszej reporterce, jest to, że mieszkanie, w które postanowiła zainwestować, jest wynajmowane. To według niej najlepsza opcja.

Dla mnie kupno mieszkania będzie bardzo trudne, bo wszystko musi być doskonałe, a coś takiego po prostu nie istnieje. Czy nie jest świetnym rozwiązaniem co parę lat zmieniać sobie lokum i za każdym razem zaczynać nowe życie?

– stwierdziła autorka "365 dni".

Wszystko wskazuje na to, że za jakiś czas będzie musiała zrobić w mieszkaniu małe przemeblowanie. Gdy w zeszłym tygodniu gościliśmy u niej z kamerami, w jej związku iskrzyło. Szczęśliwa gwiazda, oprowadzając naszą reporterkę po luksusowym apartamencie, pokazywała, jak wygląda prywatny kącik Barona. Muzyk w domu Blanki Lipińskiej miał przygotowane studio. Niestety kilka dni temu media obiegła informacja, że para się rozstała.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz także:

Czyn społeczny 2.0. Remont pałacu, który jednoczy ludzi

Wróżyli mu karierę piłkarską, jednak marzenia zniszczył alkohol. Co robi dziś Dawid Janczyk?

Katy Perry wróciła do pracy. Fani: "Niedawno urodziłaś, a już tak wyglądasz? Niewiarygodnie"

Autor: Nastazja Bloch

Reporter: Sandra Hajduk

Pozostałe wiadomości