Billie Eilish adoptowała szczeniaka. Piosenkarka angażuje się w pomoc zwierzętom w czasie pandemii

Amerykańska piosenkarka Billie Eilish jest jedną z wielu gwiazd, które zaangażowały się w pomoc zwierzętom w czasie panowania pandemii koronawirusa. Wokalistka adoptowała szczeniaka, którego pokazała na swoich mediach społecznościowych.

Pomoc zwierzętom

Piosenkarka od zawsze kocha zwierzęta i chętnie angażuje się w akcje mające pomóc czworonogom. Billie jest właścicielką psa Peppera i kota Mishy.
W marcu przygarnęła tymczasowo dwa szczeniaki, z powodu utrudnionej pracy schronisk w tym okresie. Do tego samego również namawiała swoich fanów. Widać, że artystka, która na co dzień raczej nie okazuje emocji, stała się uśmiechnięta i szczęśliwa posiadając zwierzęta wokół siebie. Chętnie dzieliła się zdjęciami i filmikami z nimi, udostępniając je w mediach społecznościowych. Jednemu ze szczeniaków udało się znaleźć nowy dom. Billie postanowiła adoptować drugiego z nich, ponieważ nie chciała, aby wrócił do schroniska.

Kariera Billie Eilish

Choć ma dopiero 18 lat, osiągnęła więcej niż niejeden znany artysta. 29 marca 2019 wydała pierwszy album studyjny "When We All Fall Asleep, Where Do We Go?". Tego samego dnia na serwisie YouTube pojawił się singiel "Bad Guy", który stał się międzynarodowym hitem. Jest laureatką pięciu nagród Grammy, trzech MTV Video Music Awards i dwóch MTV Europe Music Awards 2019. 14 lutego 2020 roku ogłoszono, że to właśnie Billie Eilish będzie wykonawczynią piosenki tytułowej do 25-tego filmu o Jamesie Bondzie - "No Time to Die".
Zobacz też:
Autor: Aleksandra Lewandowska

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości