Gwiazdy

Zaręczyny Angeliki i Igora z Big Brothera. Bartek Jędrzejak: "Czuję się trochę jak ojciec chrzestny tego związku"

Gwiazdy

Fot. East News

Bartek Jędrzejak opublikował na Instagramie zdjęcie pewnej pary, którą miał okazje poznać na planie programu Big Brother. Jak przyznał, od samego początku złapał z uczestnikami świetny kontakt. Dziś gratuluje im kolejnego ważnego kroku, Igor Jakubowski bowiem oświadczył się swojej wybrance Angelice Głaczkowskiej. "Wielka radość, że w programie reality show można zmienić swoje życie, znaleźć prawdziwą miłość" – dodał Bartek.

Bartek Jędrzejak przekazuje wiadomość o zaręczynach Angeliki i Igora

Bartek Jędrzejak przez jakiś czas pracował jako współprowadzący programu Big Brother. Na planie rozmawiał z uczestnikami oraz ich rodzinami. Choć od emisji minęło sporo czasu, pogodynek nie zapomina o ludziach, z którymi złapał szczególne więzi. Niedawno w sieci podzielił się szczęściem jednej z par i przyznał, że nawet w reality show możliwe jest znalezienie miłości. Na Instagramie Bartek opublikował zdjęcie z zaręczyn Igora Jakubowskiego i Angeliki Głaczkowskiej. Bajeczny kadr opatrzył długim opisem.

Angelika Głaczkowska i Igor Jakubowski. Poznałem ich na planie programu Big Brother w @tvn.pl @tvn.7. Z jednej strony z @aga_wozniak_starak byłem współprowadzącym, z drugiej miałem zadanie. Wyprowadzenie z domu Wielkiego Brata uczestników, którzy odpadali, ale w taki sposób, żeby czuli, że jestem ich kumplem, że ze mną są bezpieczni. Żeby czuli się dobrze. Nie potrafię udawać dlatego są tacy z uczestników BB, z którymi kompletnie nie złapałem przelotu, ale są też Ci, z którymi znalazłem wspólny język

– rozpoczął.

W dalszej części Bartek opisał emocje, jakie towarzyszył parze na etapie programu i przyznał, że początkowo nie dowierzał ich relacji.

- Przyznaję się, nie było tak od początku. W ich przypadku myślałem, że wszystko jest z góry zaplanowane. Lubią się, podobają się sobie, ale robią to, żeby wokół było głośno, żeby się mówiło, klikało. Z programu na program orientowałem się, jak bardzo się mylę. Poznali się na planie programu, są ze sobą od dwóch lat. Mówią o sobie włoskie małżeństwo: pełne energii, emocji i miłości. Jeśli dobrze widzę, to Igor się oświadczył. Wielka radość, że w programie reality show można zmienić swoje życie, znaleźć prawdziwą miłość. Czuję się trochę jak ojciec chrzestny tego związku. Wierzę, że wbiję na ślub i dobrze się zabawię!!! Gratuluje Wam i zajebiaszczo się cieszę - dodał.

Fani komentują zaręczyny Angeliki Głaczkowskiej i Igora Jakubowskiego

Na post Bartka bardzo szybko zareagowali fani, a także główni sprawcy zamieszania. Pod zdjęciem komentarz zostawił zarówno Igor, jak i Angelika.

- Możesz trochę czuć się ojcem chrzestym tego wszystkiego, ale że i Ty miałeś wątpliwości. Nieeee może być. Reality show to tylko show a poza nim jest życie - prawdziwe życie, I Ty dobrze o tym wiesz. Buziaki i do szybkiego zobaczenia – napisała Angelika.

- Łojciec krzestny szykuj Hajs. Dziękujemy serdecznie za kompilację tych wszystkich miłych słów i do zobaczenia – dodał Igor.

Zobacz wideo: Wiadomości ze świata gwiazd - Big Brother

Zobacz także:

Anita Werner: "Mam taki charakter, że jak coś robię, to robię to na 100 procent"

Aleksandra Domańska oczekuje dziecka i ma pewien problem. Poprosiła kobiety o radę: "Czy ciąża ma to do siebie?"

Maja Hyży i Agnieszka Mrozińska są przyjaciółkami. Ich relacja sprawdziła się nawet w trudnych chwilach

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości