Gwiazdy

Zaręczyny Angeliki i Igora z Big Brothera. Bartek Jędrzejak: "Czuję się trochę jak ojciec chrzestny tego związku"

Gwiazdy

Bartek Jędrzejak w Big Brotherze

Bartek Jędrzejak opublikował na Instagramie zdjęcie pewnej pary, którą miał okazje poznać na planie programu Big Brother. Jak przyznał, od samego początku złapał z uczestnikami świetny kontakt. Dziś gratuluje im kolejnego ważnego kroku, Igor Jakubowski bowiem oświadczył się swojej wybrance Angelice Głaczkowskiej. "Wielka radość, że w programie reality show można zmienić swoje życie, znaleźć prawdziwą miłość" – dodał Bartek.

Bartek Jędrzejak przekazuje wiadomość o zaręczynach Angeliki i Igora

Bartek Jędrzejak przez jakiś czas pracował jako współprowadzący programu Big Brother. Na planie rozmawiał z uczestnikami oraz ich rodzinami. Choć od emisji minęło sporo czasu, pogodynek nie zapomina o ludziach, z którymi złapał szczególne więzi. Niedawno w sieci podzielił się szczęściem jednej z par i przyznał, że nawet w reality show możliwe jest znalezienie miłości. Na Instagramie Bartek opublikował zdjęcie z zaręczyn Igora Jakubowskiego i Angeliki Głaczkowskiej. Bajeczny kadr opatrzył długim opisem.

Angelika Głaczkowska i Igor Jakubowski. Poznałem ich na planie programu Big Brother w @tvn.pl @tvn.7. Z jednej strony z @aga_wozniak_starak byłem współprowadzącym, z drugiej miałem zadanie. Wyprowadzenie z domu Wielkiego Brata uczestników, którzy odpadali, ale w taki sposób, żeby czuli, że jestem ich kumplem, że ze mną są bezpieczni. Żeby czuli się dobrze. Nie potrafię udawać dlatego są tacy z uczestników BB, z którymi kompletnie nie złapałem przelotu, ale są też Ci, z którymi znalazłem wspólny język

– rozpoczął.

W dalszej części Bartek opisał emocje, jakie towarzyszył parze na etapie programu i przyznał, że początkowo nie dowierzał ich relacji.

- Przyznaję się, nie było tak od początku. W ich przypadku myślałem, że wszystko jest z góry zaplanowane. Lubią się, podobają się sobie, ale robią to, żeby wokół było głośno, żeby się mówiło, klikało. Z programu na program orientowałem się, jak bardzo się mylę. Poznali się na planie programu, są ze sobą od dwóch lat. Mówią o sobie włoskie małżeństwo: pełne energii, emocji i miłości. Jeśli dobrze widzę, to Igor się oświadczył. Wielka radość, że w programie reality show można zmienić swoje życie, znaleźć prawdziwą miłość. Czuję się trochę jak ojciec chrzestny tego związku. Wierzę, że wbiję na ślub i dobrze się zabawię!!! Gratuluje Wam i zajebiaszczo się cieszę - dodał.

Fani komentują zaręczyny Angeliki Głaczkowskiej i Igora Jakubowskiego

Na post Bartka bardzo szybko zareagowali fani, a także główni sprawcy zamieszania. Pod zdjęciem komentarz zostawił zarówno Igor, jak i Angelika.

- Możesz trochę czuć się ojcem chrzestym tego wszystkiego, ale że i Ty miałeś wątpliwości. Nieeee może być. Reality show to tylko show a poza nim jest życie - prawdziwe życie, I Ty dobrze o tym wiesz. Buziaki i do szybkiego zobaczenia – napisała Angelika.

- Łojciec krzestny szykuj Hajs. Dziękujemy serdecznie za kompilację tych wszystkich miłych słów i do zobaczenia – dodał Igor.

Zobacz wideo: Wiadomości ze świata gwiazd - Big Brother

Zobacz także:

Anita Werner: "Mam taki charakter, że jak coś robię, to robię to na 100 procent"

Aleksandra Domańska oczekuje dziecka i ma pewien problem. Poprosiła kobiety o radę: "Czy ciąża ma to do siebie?"

Maja Hyży i Agnieszka Mrozińska są przyjaciółkami. Ich relacja sprawdziła się nawet w trudnych chwilach

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości