Czekacie na premierę drugiej edycji Big Brothera? To już dzisiaj!

Big Brother powraca! Już dzisiaj, w piątek 13 września, poznamy nowych uczestników i przeniesiemy się na trzy miesiące do Domu Wielkiego Brata. Poznamy nowych uczestników, których losy będziemy śledzić przez kilka następnych tygodni za pośrednictwem TVN7 lub player.pl. Dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki spotkał się z nową prowadzącą program - Gabi Drzewiecką!

Kolejną edycję programu Big Brother zobaczymy już 13 września 2019 roku. Już o 20:00 zapraszamy na antenę TVN7 na wielka premierę! Będzie to prowadzona na żywo spod domu Wielkiego Brata „Big Brother Arena”. Poznamy wówczas wszystkich uczestników nowej edycji reality show.

Nową prowadzącą drugiego sezonu Big Brothera będzie Gabi Drzewiecka. Wspierać ją będzie sprawdzony duet: Gosia Ohme i Filip Chajzer. Premierowy wieczór uświetni występ Edyty Górniak!

Najnowsze informacje dotyczące programu Big Brother znajdziecie na oficjalnej stronie programu.

Pierwsi uczestnicy Big Brother 2

Martyna Lewandowska, Wiktoria Józefiok i Seweryn Sroka to trójka kandydatów, którzy walczą o możliwość udziału w drugiej edycji Big Brothera. To widzowie zadecydują, które z nich wejdzie do domu Wielkiego Brata jako pełnoprawny uczestnik.

>>>>Wybierz uczestnika nowej edycji Big Brothera. Głosuj!<<<<

Big Brother 2 - co się zmieni?

Największa zmiana dotyczy Big Brother Arena. W pierwszej, wiosennej edycji programu, nominacje a co zatem idzie także wyjścia z domu Wielkiego Brata miały miejsce w niedzielne wieczory. Teraz będziemy przeżywać emocje związane z opuszczaniem domu przez kolejnych uczestników w piątki o 20:00 - właśnie wtedy emitowany będzie program Big Brother Arena.

Tak jak w poprzedniej edycji będzie wtedy okazja, by prowadzący podsumowali mijający tydzień w programie, porozmawiali z gośćmi i rodzinami mieszkańców Domu oraz powitali "po drugiej stronie" uczestnika odchodzącego z Big Brothera.

Poprzednią edycję Wielkiego Brata wygrała Magda Wójcik. Pochodząca z Kielc, a mieszkająca w Londynie blondynka zyskała niemałą popularność po zwycięstwie w programie.

Złota jesień w TVN

Autor: Bernadetta Jeleń

Źródło: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości