Gwiazdy

Magda Wójcik. Zwyciężczyni Big Brothera przyszła do Dzień Dobry Wakacje ze swoją mamą

Gwiazdy

Magda Wójcik. Zwyciężczyni Big Brothera przyszła do Dzień Dobry Wakacje ze swoją mamą

Magda Wójcik jest zwyciężczynią pierwszego sezonu nowej edycji Big Brothera, przyjaciółką znanych blogerów, a także instagramerką. Magdę i jej mamę - Mariolę Wójcik zaprosiliśmy do Dzień Dobry Wakacje, aby powiedziały o pasjach, które je łączą. Tę ostatnią zapytaliśmy także, co sądzi o udziale i zwycięstwie córki w programie Big Brother?

Magda Wójcik pochodzi z Kielc. Jej mama jest wykładowcą, a tata lekarzem. Rodzice przykładali dużą wagę do wychowania córki:

Staraliśmy się przekazać Magdzie pewne wartości, które dla nas są ważne. Ukształtował ją nie tylko dom rodzinny, ale także środowiska, w jakich przebywała.

- stwierdziła Mariola Wójcik.

>>> Zobacz także:

Magda ukończyła VI Liceum Ogólnokształcącego imienia Juliusza Słowackiego w Kielcach. Po dobrze zdanej maturze, dostała się na biotechnologię żywności w Szkocji. Studia ukończyła ze stopniem magisterskim, ale to z modą - która od dzieciństwa była jej pasją - związała swoje dorosłe życie. Po przeprowadzce do Londynu podjęła więc pracę w jednym ze znanych luksusowych butików. Dodatkowo pracuje jako personal shopper, czyli doradca do spraw wizerunku. Marzy jednak o tym, by w przyszłości prowadzić sklep z własną kolekcją ubrań.

Magda lubi robić zakupy, zresztą miłość do "shoppingu" dzieli razem ze swoją mamą.

Poza tym uwielbiamy spacery, chodzimy do kina, do teatru, kiedyś jeździłyśmy dużo na nartach. Obie kochamy ludzi.

- powiedziała Pani Mariola.

Co jeszcze można powiedzieć o Magdzie? Na pewno to, że kocha zwierzęta - w domu ma dwa koty, które wabią się Ginger i Shady, marzy o pokoju i miłości na świecie, a tolerancja jest dla niej kwestią nadrzędną.

Dla zwyciężczyni Big Brothera niezwykle ważny jest jej własny wygląd. Makijaż zajmuje jej od godziny do dwóch godzin, a najchętniej uzupełnia go outfitem w odcieniach różu.

Do pójścia na casting do programu Big Brother popchnęła ją chęć zmiany w życiu. Z powodzeniem przeszła eliminacje i dostała się do domu Wielkiego Brata. Rodzina kibicowała jej od początku i trzymała kciuki, aby dostała się do finału. I tak się rzeczywiście stało, Magda nie tylko była w programie do końca, ale również go wygrała.

Nie ukrywam, że jej wygrana w Big Brotherze jest mi bardzo na rękę, ponieważ dzięki temu Magda będzie więcej, dłużej i częściej bywała w Polsce.

- cieszy się Pani Mariola.

W trakcie pobytu w domu Wielkiego Brata Magda Wójcik poznała Oleha Riaszeńczewa. Czy para nadal się spotyka?

Na razie się spotykamy, randkujemy, poznajemy się dalej. No i czas pokaże. Na razie jest zbyt wcześnie, żeby naszą relację nazwać.

- zdradziła nam Magda.


Co sądzisz o tym artykule?
72
25
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
03.07.2019
kkkk
uwielbiam ją :)