Ariana Grande trafiła do księgi rekordów Guinnessa. "Nie ma drugiej takiej gwiazdy w historii ludzkości"

Co nowego w show-biznesie
Ariana Grande z kolejnym sukcesem na koncie. Amerykanka pobiła rekord, a tym samym zostawiła w tyle inny gwiazdy sceny muzycznej. To jednak nie koniec. Luty będzie dla niej bardzo pracowitym miesiącem. Dlaczego?

Ariana Grande po raz piąty na szczycie

Ariana Grande długo i konsekwentnie walczyła o swoją pozycje w pierwszej lidze amerykańskiego show-biznesu. Wokalistka, podobnie jak część jej rówieśniczek z branży, zaczynała od występów w serialach młodzieżowych. Obecnie jest jedną z największych gwiazd pop na świecie.

Każda kolejna płyta Ariany jest wielkim hitem. Amerykanka może pochwalić się kolejnym sukcesem na koncie. I to nie byle jakim. 27-latka trafiła do księgi rekordów Guinnessa. Jej piosenka "Positions" po raz piąty trafiła na 1. miejsce prestiżowego zestawienia Billboard Hot 100.

- Nie ma drugiej takiej gwiazdy w historii ludzkości. Nikt nie trafił tam po raz piąty. Osoby za nią były trzy razy na szczycie tej listy - tłumaczy Barbara Pasek.

Tym samym młodziutka Ariana Grande zostawiła w tyle między innymi takie ikony jak Madonna czy Beatlesi.

Kariera muzyczna Ariany Grande

Piosenka "Positions" pochodzi z albumu wokalistki o tym samym tytule. W promującym ją teledysku Ariana Grande wciela się w panią prezydent. Klip został obejrzany ponad milion razy w zaledwie godzinę od premiery.

Amerykanka to jedna z najbardziej pracowitych gwiazd pop w branży.

- Zapału jej nie brakuje. Opublikowała na swoim Instagramie taką informację, że w lutym możemy spodziewać się kolejnych utworów z jej udziałem oraz odsłony deluxe płyty "Positions".

Czekacie na nową muzykę od Ariany Grande?

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Mateusz Łysiak

podziel się:

Pozostałe wiadomości