rekord Guinnessa

  rekord Guinnessa

  48 godzin bez przerwy - takim wynikiem Krzysztof Gajewski ustanowił rekord Guinnessa w pływaniu długodystansowym. Wystartował w piątek, a w niedzielę po południu zapisał się na kartach historii. Ubrany był wyłącznie w kąpielówki, czepek i okulary. Nie mógł dotknąć dna, wychodzić z wody ani niczego się złapać. Zdradził nam, jaki emocje towarzyszyły mu w wodzie.

  Jak pomagając, pobić rekord Guinnessa? Opowiedzieli nam o tym Krzysztof Kamler - kierownik działu marketingu Ceneo i Aleksandra Cukier - rzecznik wrocławskiego schroniska dla zwierząt. "Rekordowa Miska" to akcja charytatywna na rzecz bezdomnych psów. To już druga edycja akcji, która w zeszłym roku zapisała się na kartach Księgi Rekordów Guinnessa.

  Jerzy Łaniec został wpisany do Księgi Guinessa jako człowiek, który zrobił w ciągu 24 godzin 40 tyś. brzuszków. Nie przestaje jednak stawiać sobie nowych wyzwań: postanowił, że będzie robił brzuszki podczas trwania całego programu Dzień Dobry TVN. Czy mu się udało? Jaki jest jego przepis na sukces?

  Nigdy nie wiadomo, kiedy znajdziemy w pobliżu osoby, której trzeba będzie ratować życie. Dlatego warto znać zasady pierwszej pomocy. Na pewno potwierdzą to dzieci, które wzięły udział w programie fundacji WOŚP "Ratujemy i uczymy ratować". Zwieńczeniem tego programu było bicie rekordu Guinnessa w ratowaniu życia. Jak się spisały dzieci? Rekord został pobity?

  Studio Dzień Dobry TVN odwiedził dziś Peter Czerwinski znany internautom pod pseudonimem "Furious Pete"! Kiedyś chorował na anoreksję teraz promuje zdrowy tryb życia i... jest posiadaczem czterech rekordów Guinnessa w jedzeniu na czas! Jak czuje się człowiek po zjedzeniu jednej z najostrzejszych papryczek świata czyli "Skorpiona z Trynidadu"?

  Zamknął 193 osoby w jednej bani. Pobił rekord Guinnessa. Jakub Bochenek robi największe bańki na świecie, a jego firma produkuje i eksportuje płyn i akcesoria do baniek do krajów europejskich. Czy udało mu się nauczyć tego fachu Marcina Prokopa? Zobaczcie!