Gwiazdy

Anna Mucha u Kuby Wojewódzkiego. "Przepraszam, że braliście udział w tej wieśniackiej awanturze"

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki nie zwalnia tempa, dlatego w najnowszym sezonie zaprosił do swojego talk show... byłą dziewczynę. Anna Mucha nie dała się przegadać prowadzącemu. We wpisie na Instagramie pokazała fragment programu. To trzeba zobaczyć.

Kuba Wojewódzki i Anna Mucha - płomienna historia relacji

Kuba Wojewódzki uwielbia podsycać zainteresowanie wokół swoich miłosnych relacji i wodzić media za nos. Dziennikarz co i rusz publikuje w sieci wprowadzające fanów w błąd zdjęcia. Choć w praktyce nie odsłania kulis swojego prywatnego życia, ma na swoim koncie kilka medialnych związków.

#BezCukru z Oskarem Netkowskim

#BezCukru 11. Touska Gholami Khaljiri, irańska aktywistka
#BezCukru 11. Touska Gholami Khaljiri, irańska aktywistka
wideo 2/11

Jednym z najbardziej pamiętnych był ten z Anną Muchą. Dziennikarz i aktorka spotykali się przez 4 lata. Rozstali się w 2007 roku. Na dłużej dziennikarz związał się z modelką Renatą Kaczoruk. Ich relacja rozpadła się w 2018 roku.

Anna Mucha u Kuby Wojewódzkiego

Przed widzami wyjątkowy odcinek show Kuby Wojewódzkiego. Prowadzący w 4. odcinku nowego sezonu swojego programu będzie gościł TikTokerkę Marię Jeleniewską oraz swoją eks dziewczynę Annę Muchę. Aktorka opowie m.in. o swojej roli w najnowszym filmie Patryka Vegi "Niewidzialna wojna", gdzie wciela się w matkę głównego bohatera.

- Skończyły się czasy wymachiwania paluszkiem. Przepraszam, że braliście udział w tej wieśniackiej awanturze - napisał Kuba na swoim profilu na Instagramie.

Anna Mucha odbiła piłeczkę i zamieściła w swoich social mediach równie mocny fragment rozmowy. - Czasami nie da się inaczej. Dialog to nie jest równoległy monolog… ale niektórzy wciąż się uczą - napisała na Instagramie aktorka.

"Kuba Wojewódzki" - gdzie i kiedy oglądać?

Program można oglądać na antenie TVN w każdy wtorek o godzinie 22.40. Odcinki emitowane w telewizji oraz materiały dodatkowe są dostępne w player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości