Anna Korcz ponownie zostanie babcią. Córka radosną nowinę ogłosiła w Wielkanoc. "Czeka nas wielka przygoda"

Anna Korcz. Aktorka
Bartosz Krupa/East News
Źródło: Dzien Dobry TVN
Anna Korcz za jakiś czas przywita na świecie kolejnego wnuka. "W tym roku w naszym życiu pojawi się cud, nowa miłość i nowe wyzwanie" - taką informację w Wielkanoc przekazała w mediach społecznościowych córka aktorki. Oboje rodzice wychowani w dużych rodzinach nie wyobrażali sobie, by ich synek Franio mógł zostać jedynakiem.

Anna Korcz kolejny raz zostanie babcią

Już w tym roku znana aktorka Anna Korcz powita na świeci kolejnego wnuka lub wnuczkę. W święta wielkanocne córka gwiazdy poinformowała w sieci, że jest w drugiej ciąży. Pierwsze jej dziecko przyszło na świat 24 stycznia 2020 r. Chłopiec otrzymał imię Franek. Zakochana babcia spędza z wnukiem każdą wolną chwilę. Podczas rozmowy z redaktorem serwisu Dzień Dobry TVN aktorka zdradziła, że nic nie jest w stanie zatrzymać jej przed rozpieszczaniem chłopca.

- Moje życie bardzo się zmieniło. To jest najmłodszy mężczyzna w rodzinie i najcudowniejszy. Są minusy w byciu babcią - mianowicie takie, że mam dla niego za mało czasu. Rzeczywiście świat się wywraca do góry nogami. Chciałabym mieć dla niego więcej czasu. Ale wiadomo, pracuję zawodowo, mam swoje sprawy biznesowe. I jeszcze jest Janek 10-letni, który potrzebuje mojej uwagi - podkreślała Anna Korcz w rozmowie z naszą redakcją.

Aktorka zdradziła również, że od czasu do czasu daje swojej córce złote rady dotyczące macierzyństwa. Ta jednak doskonale radzi sobie sama.

- Jest samodzielna. Czasami rozmawialiśmy na temat Franka i zagrożeń, jak był malutki. A teraz radzi sobie świetnie. Nie muszę być skarbnicą wiedzy, ale czasami swoje 3 grosze wrzucę, takich dobrych rad. Sama wychowałam trójkę dzieci, więc jestem domorosłym psychologiem i lekarzem. Myślę, że często z tego korzystają - stwierdziła gwiazda.

Ania Korcz jest w drugiej ciąży

Niebawem mały Franek będzie mógł sprawdzić się w roli starszego brata. W Wielkanoc Ania Korcz postanowiła podzielić się ze wszystkimi fanami radosną nowiną. Kobieta opublikowała w sieci rodzinne zdjęcie i zdradziła, że jeszcze w tym roku powita na świecie drugie dziecko.

Jeszcze ponad rok temu zastanawiałam się, jak to będzie, jak w naszym życiu pojawi się Franio. Nie podejrzewałam, że tak bardzo je urozmaici, doda tylu kolorów, poustawia je po swojemu, sprawi, że tak wiele pięknego się wydarzy. W tym roku w naszym życiu pojawi się kolejny cud, nowa miłość i nowe wyzwanie. Drugi raz zostanę Mamą

- przekazała Ania Korcz.

W dalszej części wpisu córka Ani Korcz zdradziła, że zarówno ona, jak i jej mąż nie chcieli, aby ich synek pozostał jedynakiem.

- Sami posiadając Rodzeństwo, nie wyobrażaliśmy sobie, aby Franio był sam. A co nas czeka? Tego nie wie nikt. Z pewnością kolejna wielka przygoda.Uśmiechniętych Świąt od naszej 4 #happyeaster #family #love #motheroftwo - dodała.

Fani bardzo szybko zareagowali na nowy post Ani Korcz. Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy z gratulacjami. Wszyscy internauci życzyli kobiecie dużo zdrowia i szczęśliwego rozwiązania ciąży.

- Wow! Cudownie! Gratuluję i życzę Wam wszystkim samych wspaniałości.

- Kochani, moje gratulacje. Szczęśliwego rozwiązania - czytamy pod postem.

Małgorzata Potocka została babcią po raz drugi. Zobacz wideo.

Zobacz także:

Anna Korcz została babcią w pandemii. "3 miesiące zakazali mi się widywać z wnukiem"

Anna Korcz otworzyła kawiarnię. "Mam nadzieję, że gości których karmię, nie obrażam tymi smakami"

Anna Korcz o relacji z synem. "Moje serce, stworzone wyłącznie po to, żeby kochać dzieci, tęskniło za nim"

Autor: Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości