Gwiazdy

Anna Korcz pochwaliła się zagranicznym sukcesem córki. "Dumna matka jest jak paw"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Anna Korcz

Nic tak nie cieszy rodzica, jak osiągnięcia własnych dzieci. Anna Korcz ma powody do radości, ponieważ jej młodsza córka zakończyła edukację. Kasia studiowała za granicą, na jednej z londyńskich uczelni. Aktorka w mediach społecznościowych pokazała zdjęcia ze spotkania absolwentów.

Anna Korcz - rodzina

Anna Korcz to znana aktorka filmowa i teatralna. Widzowie TVN pokochali ją za rolę Izy w serialu "Na Wspólnej". Gwiazda od wielu lat spełnia się zawodowo, ale i prywatnie. Jest mamą trójki dzieci. Dwie córki, najstarszą Annę i młodszą Kasię, ma ze związku z Robertem Korczem. Natomiast tatą jej najmłodszego syna, Janka, jest Paweł Pigoń. Korcz jest też babcią, ma dwóch wnuków.

Polscy aktorzy i aktorki

"W jakimś sensie byliśmy na siebie skazani"
"W jakimś sensie byliśmy na siebie skazani"Dzień Dobry TVN
wideo 2/11

Życie rodzinne i dobre relacje z bliskimi są dla aktorki bardzo ważne, o czym często pisze na Instagramie. W przerwie od pracy poświęca im każdą wolną chwilę. Jedna z jej córek, Kasia, ostatnie lata spędziła za granicą. Kontynuowała edukację w Wielkiej Brytanii, na wyższej uczelni w Londynie.

Anna Korcz jest dumna z córki

Córka Anny Korcz świetnie poradziła sobie na studiach i teraz została absolwentką University of Westminster. Na uroczystości zakończenia roku Kasia miała na sobie specjalny, tradycyjny strój, a na głowie biret. Jej mama pochwaliła się pamiątkowymi zdjęciami w mediach społecznościowych.

- Kochani! Moja młodsza, równie super córka jak pierwsza, rzucała dzisiaj czapkami! Jest absolwentką londyńskiego University of Westminster, na wydziale Fashion Marketing & Promotion! Dumna matka jest jak paw! Gratulacje! Kocham Cię! - napisała aktorka.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości