Gwiazdy

Anna Guzik rzadko pokazuje się z mężem-góralem. Tym razem zrobiła wyjątek

Gwiazdy

Aktualizacja:
Tomasz Urbanek/DDTVN

Anna Guzik stroni od epatowania życiem prywatnym. Co zresztą widać po jej mediach społecznościowych. Tym razem zrobiła jednak wyjątek i opublikowała zdjęcie z mężem-góralem na Instagramie. I to w jego naturalnym środowisku!

Anna Guzik i Wojciech Tylka na Instagramie

Anna Guzik 7 lat temu poślubiła Wojciecha Tylkę. Ona - ślązaczka, on - góral. Tworzą mieszankę wybuchową. - Jesteśmy z mężem bardzo gorącymi charakterami. Oboje lubimy dominować – powiedziała aktorka w "Uwaga! TVN".

Para doczekała się 3 dzieci: bliźniaczek Niny i Basi oraz córki Bogny. Aktorka znana m.in. z serialu "Na Wspólnej" stroni od blasku fleszy. Nie pozuje z rodziną na ściankach, ani nie występuje z nimi na okładkach magazynów. Nawet na jej profilu na Instagramie dominują fotografie z planów zdjęciowych.

Anna Guzik pokazała męża

Jednak od każdej reguły są wyjątki. Aktorka wraz z mężem postanowili zdobyć Szyndzielnię - szczyt w Beskidzie Śląskim, o czym Ania poinformowała na swoim profilu na Instagramie. I tak widzimy serię zdjęć z wyprawy. Na jednym z nich pozuje z mężem. Oboje w zimowych kurtkach i czapkach wtuleni patrzą wprost w obiektyw.

- "Jak się nie ma, co się lubi, to się lubi, co się ma!". Skoro nie można wejść do schroniska na herbatę, herbata musi wyjść do nas! A i tak najważniejsze jest dobre towarzystwo - napisała Anna Guzik.

Post spotkał się z dużym zainteresowaniem internetów. W końcu lubianą aktorkę zazwyczaj mogą podziwiać w "Na Wspólnej", a nie w rodzinnych okolicznościach. Są pod wrażeniem zarówno górskich widoków, jak i towarzystwa Ani!

Aniu....takie towarzystwo....to największa przyjemność....pozdrawiam Was serdecznie....

- skomentowała Iwona Pavlović.

I widoki, a całe miasto pod chmurami...

- dodała kolejna z internautek zachwycająca się zdjęciami.

Zobacz też:

Lewandowscy na rodzinnym zdjęciu. Mała Klara uchwyciła ducha świąt

Kasia Nosowska pomylona z Mikołajem: "Pani Kaśko! Ja pani nie poznałem, dlatego na te kolana się władowałem"

Róże Gali 2020 przyznane. Do kogo trafiły nagrody?

Zobacz wideo: Anna Guzik utuli Was do snu

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości