Gwiazdy

Lewandowscy na rodzinnym zdjęciu. Mała Klara uchwyciła ducha świąt

Robert i Anna Lewandowscy

x-news

Gwiazdy

Lewandowscy na rodzinnym zdjęciu. Mała Klara uchwyciła ducha świąt

Robert i Anna Lewandowscy

x-news

Anna i Robert Lewandowscy nie mogą doczekać się świąt. Trenerka na swoich social mediach opublikowała rodzinne zdjęcie zrobione przez starszą córkę Klarę. Jak wyglądają ich świąteczne dekoracje?

Anna i Robert Lewandowscy – święta

Pierwsza gwiazdka zbliża się wielkimi krokami. Świąteczną atmosferę czuć w sklepach i na ulicach. Wiele osób nie może doczekać się nadchodzącego Bożego Narodzenia i już zdecydowało się na przystrojenie swoich domów. A wśród nich Anna i Robert Lewandowski, którzy pochwalili się rodzinnym zdjęciem i pięknie przystrojonym kominkiem. Na wspólnej fotografii są prawie w komplecie! Anna Lewandowska trzyma na rękach małą Laurę, a obok siedzi uśmiechnięty Robert Lewandowski. Zabrakło oczywiście starszej córki pary – Klary, która na tę okoliczność zostala fotografem. Jak widzimy, bardzo zdolnym.

Zdjęcie zrobione przez Klarę

- podpisała dumna mama, Anna Lewandowska.

Rodzinne zdjęcie Lewandowskich zachwyciło ich fanów. Jak słusznie przyznali, patrząc na zdjęcie, czuć świąteczną atmosferę. - Świetnie Was widzieć razem - Przepięknie wyglądacie! rodzinnie i świątecznie – pisali.

Anna Lewandowska – przepis na święta

Anna Lewandowska w swojej działalności nie tylko pokazuje jak ćwiczyć, ale także doradza co powinniśmy jeść, żeby żyć zdrowo. Jednak czy to oznacza odmawianie sobie ulubionych świątecznych potraw? Absolutnie nie! - Okres świąt to nie jest czas na odmawianie sobie pyszności albo liczenie kalorii – napisała trenerka.

Natomiast podkreśliła, żeby zwracać uwagę na jakość i ilość potraw. - W mojej kuchni od początku grudnia unoszą się fantastyczne zapachy... – dodała.

Anna Lewandowska o ćwiczeniach i zdrowiu. Zobacz wideo:

Dzień Dobry TVN

Zobacz też:

Joanna Liszowska świętuje swoje urodziny. "Ło matko! 42 skończone!"

Agnieszka Chylińska w cieniu pandemii wydała książkę. "Pisałam o sobie, swoich sprawach"

Kasia Dziurska i Emilian Gankowski - od znajomości do miłości. "Nie zaiskrzyło od razu, zupełnie nic"

Co sądzisz o tym artykule?
47
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0