Anna Guzik o bożonarodzeniowych planach. "Myślę, że atmosfera jest najważniejsza"

Świąteczne plany Anny Guzik
Źródło: Dzień Dobry TVN
Choć nadeszły święta, Anna Guzik nie zwalnia tempa, ponieważ przygotowuje się do premiery w Teatrze Polskim w Bielsku-Białej. A jak spędzi Boże Narodzenie? O tym aktorka opowiedziała w Dzień Dobry TVN.

Premiera sztuki z Anną Guzik

Anna Guzik jest związana z Teatrem Polskim w Bielsku Białej już od 1999 roku. Zagrała tam w wielu sztukach, a za niektóre role została nagrodzona. Teraz przygotowuje się do kolejnej premiery. Już od nowego roku na deskach teatru będzie wystawiane dzieło Kena Ludwiga pt. "Nikt nie kocha tak jak tenor". W Dzień Dobry TVN aktorka pokazała, jak wyglądają przymiarki kostiumów i opowiedziała o stojących przed nią trudnościach.

- Pokazujemy się na scenie reżyserowi. On akceptuje bądź nie akceptuje kostiumów. Wtedy możemy rozpocząć pracę w kostiumach na scenie. (...) To jest bardzo trudna sytuacja dla mnie, bo za chwilę mam premierę, jest świąteczny stół i są te sukienki, które są już skrojone i ja muszę w nie wejść po świętach - tłumaczyła Anna Guzik.

Świąteczna piosenka Dzień Dobry TVN

Źródło: Dzień Dobry TVN
Mikołaj Rey w świątecznym klipie Dzień Dobry TVN
Mikołaj Rey w świątecznym klipie Dzień Dobry TVN
Kolęda Dzień Dobry TVN
Kolęda Dzień Dobry TVN
Kolęda Dzień Dobry TVN - krótka wersja
Kolęda Dzień Dobry TVN - krótka wersja
Garbus w świątecznej piosence Dzień Dobry TVN
Garbus w świątecznej piosence Dzień Dobry TVN
Choinka - świąteczna piosenka Dzień Dobry TVN
Choinka - świąteczna piosenka Dzień Dobry TVN
Daria Ładocha z córkami
Daria Ładocha z córkami
Kolęda Dzień Dobry TVN
Kolęda Dzień Dobry TVN
Kolęda Dzień Dobry TVN - podkład muzyczny
Kolęda Dzień Dobry TVN - podkład muzyczny

Anna Guzik o świętach z rodziną

Aktorka nie epatuje życiem prywatnym w mediach, wiadomo jednak, że wychowuje trójkę dzieci, które są owocem związku z Wojciechem Tylką. Anna Guzik wyszła za niego za mąż już 8 lat temu. Jak mówi - są gorącymi charakterami i oboje lubią dominować. Miało na to wpływ ich pochodzenie, bowiem on jest góralem, a ona wychowała się na Śląsku. Zdradziła nam, że część Świąt Bożego Narodzenia spędzają z rodziną na Podhalu, a potem wracają do Bielska-Białej.

- Pójdziemy gdzieś na Pasterkę, być może do Doliny Chochołowskiej. Będzie aktywnie, bo rodzice właściwie za domem mają przepiękną górę Ostrysz. Na pewno pójdziemy na jakiś długi spacer, ale też na pewno będziemy biesiadować. (...) Ja absolutnie z moją mamą ani z teściową nie wchodzę w żadną konkurencję, jeśli chodzi o gotowanie czy pieczenie, bo odpadam. Natomiast lubię, kiedy goście, którzy są u mnie, mogą dobrze zjeść i dobrze się czują. Ta atmosfera myślę, że jest najważniejsza - dodała aktorka w naszym programie.

Kartki Świąteczne do pobrania
Kartki Świąteczne do pobrania

Zobacz także:

Autor: Sabina Zięba

Reporter: Dagmara Kowalczyk

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości