Gwiazdy

Anna Czartoryska-Niemczycka o wakacjach z 4 dzieci. "Nie wierzcie, jeśli wam będą mówić..."

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Anna Czartoryska-Niemczycka

Anna Czartoryska-Niemczycka wybrała się z rodziną na wakacje do Juraty. Aktorka będąc mamą czwórki dzieci, nie ma zbyt wiele czasu, by wypocząć. Wyznała w mediach społecznościowych, jak to jest podróżować z gromadką pociech.

Anna Czartoryska-Niemczycka - macierzyństwo

Anna Czartoryska-Niemczycka od lat jest w związku z Michałem Niemczyckim. Pobrali się w kwietniu 2013 roku i doczekali się czwórki dzieci: Ksawerego, Antoniego, Janinę i Stefana. Najmłodszy syn urodził się w kwietniu tego roku. Aktorka przez kilka miesięcy trzymała w tajemnicy fakt, że jest w kolejnej ciąży. Dopiero, gdy poczuła się gotowa, a zaokrąglony brzuch trudno było ukryć, ogłosiła światu dobrą nowinę.

Gwiazdy o macierzyństwie

Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Czartoryska-Niemczycka marzyła o tym, by mieć dużą rodzinę. W jednym z postów na Instagramie wyznała, że choć nie zawsze jej dzieci potrafią się ze sobą dogadać, jak to zwykle w rodzeństwie bywa, to wie, że jej synowie i córki mimo sprzeczek, mogą na sobie wzajemnie polegać.

- Za każdym razem, gdy decydowałam się na rodzeństwo dla moich dzieci, wydawało mi się, że robię im najwspanialszy prezent. Oni jednak często zdają się tego zupełnie nie doceniać. Widziałam różne akcje między nimi, i muszę przyznać, że nie do końca tak sobie to wyobrażałam, chociaż sama mam młodszego brata. Są jednak takie cudowne dni, gdy dzieci wymyślają sobie nawzajem zabawy, częstują się ciasteczkiem, wspierają się i motywują. I to jest chyba największe szczęście, jakie może spotkać rodzica - napisała Anna.

Anna Czartoryska-Niemczycka na wakacjach z dziećmi

Aktorka od kilku dni jest nad polskim morzem. Wybrała się na urlop do Juraty, którą co roku chętnie odwiedza. Będąc na wczasach, powinno się przede wszystkim wypoczywać i ładować baterie, by mieć energię na nowe wyzwania, ale w przypadku mamy czwórki dzieci, nie jest to takie proste.

- Matka Polka Plażowiczka… Nie wierzcie, jeśli Wam będą mówić, że trójka czy czwórka dzieci to już żadna różnica. 4 to jednak duuuużo więcej niż 3! Ale i tak udało mi się w tym tygodniu z pół godzinki poleżeć - napisała Anna.

Fanki Czartoryskiej-Niemczyckiej doskonale ją rozumieją: "Zgadzam się w 100%. Przy trójce nadążałam z praniem, teraz przy czwórce już nie, a wieczorem nie wiem dlaczego, nogi mi odpadają", "Brawo Aniu, przy takiej ekipie to ten Twój czas to sekundy", "Podziwiam. Ja mówiłam to samo, że co tam trójka dzieci, tylko 1 więcej. A od 5 lat zakrętu złapać nie mogę", "Cieszę się, że osoba medialna łamie stereotypy o macierzyństwie i posiadaniu potomstwa" - czytamy w komentarzach opinie internautek.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzyński/East News

Pozostałe wiadomości