Gwiazdy

Anja Rubik chce zostać mamą? "Czasu mam coraz mniej, niestety"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Źródło:
Jastrząb Post
Anja Rubik

Anja Rubik Rubik od lat jest w szczęśliwym związku z fotografem Adrianem Steirnem. Modelka wyznała w najnowszym wywiadzie, że coraz poważniej myśli o powiększeniu rodziny i czuje się gotowa, by zostać mamą. Co wpłynęło na jej decyzję?

Anja Rubik - związek

Anja Rubik chętnie udziela wywiadów na temat spraw społecznych, politycznych czy jej kampanii edukacyjnych dla młodzieży dotyczących seksualności. Rzadziej jednak wypowiada się na temat życia prywatnego. Po rozwodzie z serbskim modelem Sashą Knezevicem, z którym była w związku małżeńskim od 2011 do 2017 roku, postanowiła, że jej kolejne romantyczne relacje nie będą już medialne.

Gwiazdy o macierzyństwie

Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Od czasu do czasu Rubik uchyla jednak rąbka tajemnicy. Nie jest sekretem, że obecnie jest zakochana w australijskim fotografie Adrianie Steirnie. Anja w rozmowie z portalem Jastrząb Post wyznała, czy myśli nad powiększeniem rodziny.

Anja Rubik i macierzyństwie

Anja Rubik coraz bardziej czuje się gotowa do nowej roli w życiu i chciałaby w przyszłości zostać mamą.

- Poczułam to i czuję na co dzień. Ale to jest tak, że jednego dnia jestem na tak, drugiego nie wiem, czy na pewno. Wydaje mi się, że się jednak zdecyduję. Czasu mam coraz mniej, niestety. Ale to jest bardzo duża odpowiedzialność. Czasem chciałabym, aby to się wydarzyło spontanicznie, ale na szczęście w dzisiejszych czasach mamy nad tym kontrolę, więc zobaczymy. (...) Chyba się jednak zdecyduję, ale muszę szybciej niż później - wyznała modelka.

Rubik jest bardzo szczęśliwa, że idzie przez życie z ukochanym mężczyzną. - Mam cudownego człowieka obok siebie, spędzamy cudowny czas - dodała w wywiadzie dla Jastrząb Post.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło: Jastrząb Post

Źródło zdjęcia głównego: Wojciech Olszanka/East News

Pozostałe wiadomości