Gwiazdy

Anita Werner zachwyca na wakacyjnym zdjęciu w bikini. Małgorzata Rozenek-Majdan: "Ty jesteś nieziemsko piękna"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Anita Werner

Anita Werner opublikowała w mediach społecznościowych wakacyjną fotografię w stroju kąpielowym. - To był fantastyczny dzień - napisała prowadząca program "Fakty" TVN. Pod zjawiskowym zdjęciem z plaży posypały się liczne komplementy, także od osób ze świata show-biznesu.

Greckie wakacje Anity Werner

Anita Werner od lat związana jest ze stacją TVN. Obecnie lubiana dziennikarka odpoczywa od obowiązków i przebywa na wakacjach w Grecji. Swój pobyt na bieżąco relacjonuje w sieci i dzieli się z fanami malowniczymi widokami. Z jej instagramowego profilu dowiadujemy się, że urlop łączy z różnymi aktywnościami. Wraz z partnerem dziennikarzem Michałem Kołodziejczykiem biega, zażywa kąpieli w basenie, a także poznaje uroki greckiego życia.

Zobacz wideo: Lato

Lato

Jakie będzie lato w tym roku?
Jakie będzie lato w tym roku?Dzień Dobry TVN
wideo 2/6

Ostatnio Anita Werner wybrała się na plażę Elafonisi, która znajduje się na południowo-zachodnim krańcu Krety. Miejsce to zachwyca różowym piaskiem i jest ochoczo wybierane przez turystów.

Drugi efekt #wow na Krecie. Ci, którzy polecali, mieli rację! Plaża Elafonisi jest nieziemsko piękna! Karaibskie kolory absolutnie powalają! No i ten różowy piasek! Nie tak dobrze może widać go na zdjęciach (foto #6 ), ale potwierdzam, że na żywo prezentuje się pięknie. Dziękuję za rekomendacje! To był fantastyczny dzień

Anita Werner w bikini

Do postu Anita Werner dołączyła serię zjawiskowych zdjęć. Natomiast internauci skupili się na pierwszej fotografii, do której dziennikarka zapozowała w bikini. Osoby ze świata show-biznesu oraz koleżanki i koledzy po fachu obdarowali ją licznymi komplementami.

- Ty jesteś nieziemsko piękna, a nie plaża - napisała Małgorzata Rozenek-Majdan. - Sama jesteś nieziemsko piękna - wtórował Michał Kołodziejczyk. - Ja tu widzę, że ktoś inny jest nieziemsko… zgrabny - zauważyła Daria Górka. Z kolei Katarzynka Sokołowska skomentowała emotikonem "rakieta", a Maja Ostaszewska trzema "płomieniami".

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/East News

Pozostałe wiadomości