Gwiazdy

Ania Starmach pokazała rozczulające zdjęcia z synem. "Chodzi o łapanie chwil"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Justyna Rojek / East News

Kilka miesięcy temu Anna Starmach przywitała na świecie swoje drugie dziecko. Szczęśliwa mama chętnie opowiada o urokach macierzyństwa na łamach mediów społecznościowych i dzieli się z fanami wybranymi kadrami z życia codziennego. Tym razem opublikowała w sieci wyjątkowe fotografie, na których zapozowała z synkiem na tle zachodzącego słońca.

Anna Starmach na zdjęciach z synkiem

Ania Starmach jest szczęśliwą mamą dwójki dzieci, Jagny i Gustawa. Wychowuje je wspólnie z mężem, z którym 2 września 2021 roku obchodziła 4. rocznicę ślubu. Znana kucharka oraz jurorka MasterChef i MasterChef Junior chętnie dzieli się w sieci kulisami swojego życia prywatnego. Nie stroni od pokazywania fanom familijnych zdjęć, często umieszcza też relacje z rodzinnych uroczystości czy wakacji z bliskimi.

Na instagramowym profilu Anny Starmach pojawiły się zdjęcia, na których zapozowała z kilkumiesięcznym synkiem na tle znikającego za horyzontem słońca. Fotografie zostały opatrzone wymownym podpisem.

W życiu chodzi o łapanie chwil, pięknych momentów. Gutek - kocham te nasze wspólne zachody słońca

- napisała 34-latka. Nie da się ukryć, że widok szczęśliwej mamy, trzymającej w ramionach najmłodszą pociechę, bardzo spodobał się internautom. Kilku z nich postanowiło wyrazić swój zachwyt stosownymi komentarzami.

"Piękny obrazek", "Zawsze warto celebrować te piękne chwile", "Jest Pani cudowną mamą. Pozdrowienia dla całej Pani rodziny" - pisali fani.

Anna Starmach w programie MasterChef

Anna Starmach to utalentowana kucharka, która swoją największą pasję z sukcesem zamieniła w pracę zawodową. 34-latka jest autorką kilku książek kucharskich, ale to niejedyne osiągnięcie, którym może się pochwalić. Widzom TVN dała się poznać jako bardzo wyrozumiała i pogodna jurorka w programach "MasterChef" i "MasteChef Junior".

12 września 2021 roku wyemitowany został specjalny odcinek jubileuszowej edycji programu "MasterChef". Losy uczestników 10. sezonu popularnego formatu można śledzić w każdą niedzielę o godz. 20:00 na antenie TVN. Premierowe odcinki dostępne są także dla użytkowników platformy Player.pl.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Ania Starmach w kuchni

Autor:Magdalena Brzezińska

Pozostałe wiadomości