Gwiazdy

Wojciech Janik ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wspomina pierwsze wakacje z Agnieszką: "Kolejne kartki naszej przygody czas zapisać"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Agnieszka Łyczakowska i Wojciech Janik

Agnieszka Łyczakowska-Janik i Wojciech Janik znaleźli prawdziwą miłość w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". Małżeństwo właśnie oczekuje narodzin dziecka, a przyszły tata postanowił zabrać swoich obserwatorów w sentymentalną podróż. W mediach społecznościowych przypomniał bowiem pierwsze wakacje z ukochaną.

Agnieszka Łyczakowska-Janik i Wojciech Janik poznali się, dzięki udziałowi w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". Są małżeństwem od przeszło 2,5 roku i lada chwila powitają na świecie córeczkę. Ich miłość kwitnie, a swoim szczęściem ochoczo dzielą się w mediach społecznościowych. Para doczekała się bowiem pokaźnego grona fanów, którzy trzymają za nich kciuki.

Wojciech Janik o pierwszych wakacjach z Agnieszką Łyczakowska-Janik

Uczestnik czwartej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" powrócił myślami do pierwszych wakacji z ukochaną. Na swoim Instagramie zamieścił fotografie z Belfastu i dodał kilka słów od siebie.

Dokładnie dwa lata temu byliśmy na pierwszych wspólnych wakacjach w Belfaście. Dzisiaj aplikacja na telefonie uświadomiła mi, jak czas szybko leci. "Dopiero" dwa lata, a tyle się wydarzyło, zwiedziliśmy wiele miejsc wraz z @agnieszka_lyczakowska, co uświadamia mi, że to "aż" dwa lata

W dalszej części postu podkreślił, że przed nimi nowy etap w życiu. - Lecz wszystko dopiero się teraz zacznie, jeszcze parę miesięcy, a będzie nas więcej i dobrze wiem, że wtedy dopiero poznamy pędzące tempo życia. Wszyscy mi zawsze powtarzali, że mijający czas obserwujemy na własnych dzieciach. Jak szybko rosną i dojrzewają. No to co, hej przygodo, kolejne kartki naszej przygody czas zapisać - napisał.

Wojtek Janik ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" na Instagramie

Na końcu zapytał fanów, czy oni również odczuwają pęd życia. - Dopiero co był sylwester, a już jest połowa września. Dopiero co kończyłem studia, a już będę za niedługo obchodził 10-lecie absolwentów. Takich przykładów mógłbym podawać w nieskończoność... - zauważył.

Internauci są tego samego zdania, co Wojciech Janik. W komentarzach podzielili się swoimi historiami.

"To prawda, ja dopiero byłam w ciąży, a Mela ma już 11 lat. Kiedy to zleciało? Nie wiem", "Czas biegnie nieubłaganie... Dlatego trzeba łapać każdą chwilę i trzymać najdłużej, jak się tylko da. A przy dzieciach to w ogóle"," Dopiero co moja córeczka się urodziła, a tutaj już ma 1,5 roku. Jeszcze chwila i zacznie mi pyskować" - czytamy pod postem.  

"Ślub od pierwszego wejrzenia"- nowy sezon

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to program, który cieszy się ogromną popularnością. 7 września wystartowała szósta edycja show. Nowe odcinki emitowane są w każdy wtorek o godz. 21:30 na antenie TVN. Program dostępny jest także na platformie Player.pl.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Iza i Kamil z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" o tym, jak budują swoją przyszłość

Iza i Kamil z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" o tym, jak budują swoją przyszłość
Iza i Kamil z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" o tym, jak budują swoją przyszłość

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: Karolina Rybińska/Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości