Gwiazdy

Jakie niefortunne teksty padają z ust mężczyzn na sali porodowej? Ola Żebrowska zna odpowiedź

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
Instagram
Aleksandra Żebrowska i Michał Żebrowski

Aleksandra i Michał Żebrowscy doczekali się przyjścia na świat czwartego dziecka. Doświadczeni rodzice wiedzą już, jak wyglądają realia porodów, dlatego chętnie podejmują ten temat w sieci. Żona aktora spisała "najbardziej znienawidzone pytania" partnerów, które ciężarne słyszą podczas rodzenia.

Aleksandra Żebrowska żartuje z mężczyzn obecnych przy porodach

Aleksandra Żebrowska słynie z ogromnego dystansu do siebie i nieszablonowego poczucia humoru. Żona Michała Żebrowskiego wykorzystała swoje ostatnie doświadczenia macierzyńskie, by podjąć w sieci dyskusję na temat obecności mężczyzn przy porodach i ich niefortunnych tekstów wypowiadanych podczas skurczów oraz parć.

- Kiedy na sali porodowej mąż pyta... - zagaiła na Instagramie, licząc na ciekawe opowieści internautek. Nie zawiodła się.

Ciążowe tematy dla młodej mamy

Jak stres wpływa na kobietę w ciąży i jej dziecko?
Jak stres wpływa na kobietę w ciąży i jej dziecko?Dzień Dobry TVN
wideo 2/8

Aleksandra Żebrowska dość szybko wychwyciła jedno z najczęściej pojawiających się pytań, które może wyprowadzić z równowagi nawet najspokojniejszą ciężarną.

- "Boli?" - to chyba najbardziej znienawidzone pytanie. Zapisałam jeszcze kilka z okienka ["Już bliżej czy dalej?", "Czemu nie odpowiadasz"? - przyp. red.] i wrzucam tu, ale okazuje się, że jest ich więcej, prosimy się dzielić w komentarzach - zachęciła celebrytka.

Mężczyzna przy porodzie - co mówi partnerce?

Na interesujące historie użytkowniczek Instagrama nie trzeba było długo czekać. Każda ich opowieść oraz zacytowane teksty partnerów spotkały się z adekwatną reakcją innych kobiet, które usłyszały na sali porodowej podobne słowa. Setki polubień świadczą o tym, że panie znają temat z autopsji.

- Mój mąż tuż-tuż po porodzie, kiedy leżałam jeszcze z rozłożonymi nogami, a położne otulały dziecko, staje przede mną, patrzy mi się między nogi i mówi przy wszystkich: "No nie wygląda to tak źle, jak myślałem".

- W czasie porodu wpychał mi kostki cukru do buzi, żebym nie traciła sił. Jak ja go wtedy nienawidziłam - czytamy w komentarzach rozbawionych internautek.

Oto inne zabawne, a zarazem niefortunne teksty mężczyzn spisane przez młode mamy:

  • "Jesteśmy w tym razem";
  • "Ile jeszcze tej wody się z Ciebie wyleje?";
  • "Urodzisz w dwie godziny? Bo nie wiem, ile mam bilet przedłużyć";
  • "Następnym razem będzie szybciej";
  • "Źle oddychasz. W szkole mówili inaczej";
  • "Winisz mnie?";
  • "Ale się zmęczyłem";
  • "Nie był taki mocny ten skurcz, tylko 60% monitor wykazał";
  • "Kochanie, kiedy następne?".

Szczególną sympatię fanek Aleksandry Żebrowskiej wzbudziło jednak stwierdzenie męża jednej z komentujących internautek, który tuż po porodzie oznajmił: "Już więcej Ci tego nie zrobię".

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego:  Bartosz Krupa/East News

Pozostałe wiadomości