Gwiazdy

Aida sama jest jasnowidzką, ale imię ukochanego przewidziała jej babcia. "Adam od razu wpadł mi w oko"

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
Reporter:
Bianka Zalewska
 Aida - wizjonerka, piosenkarka i żona
Aida - wizjonerka, piosenkarka i żona Dzień Dobry TVN
wideo 2/2

W październiku 32 lata temu Aida i Adam powiedzieli sobie "tak". Od tamtej chwili tworzą zgodne małżeństwo. Są rodzicami dwóch córek: Alicji i Margo. Jak sami mówią, żyją w stadzie i to czyni ich szczęśliwymi, a najlepszą psychoterapią jest miłość. W Dzień Dobry TVN zdradzili sekret swojego trwałego związku.

Kim jest Aida?

Aida jest artystką nietuzinkową. Jak mówią o niej bliscy, to dobra wróżka ze snów. Urodziła się w Batumi w ormiańskiej rodzinie. Do Polski przywiodła jej miłość. Z jej usług korzystają polskie gwiazdy, biznesmeni i politycy.

- Piszę teksty dla dzieci i dorosłych. Jestem wizjonerką. Innym językiem można powiedzieć - jasnowidzem - opowiada o sobie Aida Kosojan-Przybysz, wizjonerka, piosenkarka, żona Adama.

- Podczas swoich występów jestem nie tylko osobą, która śpiewa, ale taką ciocią z bajki. Czasami przychodzi moment, że o 2 nad ranem piszę tekst, bo moje wierszo-bajki mnie wybudzają - mówi.

Aida i Adam - miłość nie od pierwszego wejrzenia

Kiedy Aida była nastolatką, babcia przepowiedziała jej, że pozna chłopaka na literę A. Dziś są z mężem Adamem są ze sobą ponad 34 lata, a 32 w małżeństwie. - Adam od razu wpadł mi w oko, odkąd zobaczyłam go na schodach w akademiku. Po roku spotkaliśmy się. Jako dziewczyna wychowana w Gruzji powstrzymywałam się przed pierwszym krokiem, ale nie wytrzymałam. W końcu napisałam list, a po chwili znalazłam ten do mnie. Te listy do tej pory leżą w naszym domu. To pielęgnowanie przeszłości - podkreśla Aida.

- Za pierwszym razem nie zauważyłem Aidy, przyznaje się - dodaje jej ukochany.

Para wyznała, że to Aida próbowała bardziej stanowczo wychowywać dzieci. Taka metoda nie do końca podobała się jej mężowi. - Aida wychowała się w domu, gdzie panował patriarchat. Ona mimowolnie czasami próbowała taką metodę wychowawczą u nas w domu wprowadzić. Sprzeciwiałem się i przekonywałem, że z dziećmi trzeba rozmawiać, słuchać - wspomina Adam Przybysz.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Reporter: Bianka Zalewska

Źródło zdjęcia głównego: Wojciech Olkuśnik/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości