Horoskop

Merkurja o tym, jak ułożenie gwiazd w dniu narodzin dziecka wpływa na jego charakter i życie

Horoskop

Autor:
Daria
Pacańska
Wpływ układu gwiazd i planet na nasze życie
Wpływ układu gwiazd i planet na nasze życieDzień Dobry TVN
wideo 2/11

Anna Grzywaczewska-Ciuciura, czyli astrolog Merkurja opowiedziała, jaki wpływ na to co się stanie w przyszłości ma ułożenie gwiazd. Wiele osób próbowało obalić sens takich przepowiedni. Nasz gość wyjaśnił, dlaczego do tej pory to się nie udało.

Wpływ gwiazd na nasze życie

Astrolog Merkurja przekonuje, że gwiazdy i ich położenie mają duży wpływ na to, co wydarzy się w naszym życiu. Nadal jednak pojawiają się głosy, że to zwykłe zabobony i nie należy wierzyć w horoskopy. - Znam wielu matematyków, fizyków, którzy wzięli się za to, aby to obalić. Im bardziej się w to wchodzi, tym bardziej zaczyna mieć to sens - powiedziała Merkurja.

I dodała: - To działa tak, że jesteśmy częścią większej całości. Na zasadzie fraktali, mamy malutkie części, które funkcjonują według pewnych praw i te większe też funkcjonują według pewnych praw. Da się to przełożyć jedno na drugie. Trzeba odróżnić tę astrologię zabawową, estradową, gazetową od tej astrologii profesjonalnej, która rzeczywiście uwzględnia wszystkie położenia planet, wszystkie położenia faz księżyca, wchodzi w to głębiej i odnosi to do konkretnego człowieka, do jego daty urodzenia, do jego potencjału, do jego horoskopu, z którym przyszedł na świat.

Czy da się odwrócić złą przepowiednię?

Według Merkurji potencjał jaki niesie ze sobą układ planet i jego wpływ na nasze życie da się odczytać już w momencie urodzenia. - To jest hipoteza z dużą dozą prawdopodobieństwa. Zobaczcie, dzisiaj już nikt się nie rodzi jako tabula rasa. Kiedyś był taki pogląd, że my jesteśmy tą niezapisaną kartą, że wszystko można ukształtować. Jak wejdziemy na porodówkę to panie położne mówią: "to będzie charakterek", "już widać w tym dziecku temperament" - wyjaśniła Merkurja.

Jej zdaniem wpływ na naszą przyszłość i charakter ma to, czy urodziliśmy się w trakcie pełni, w nowiu, czy w czasie kwadry księżyca. Jednak nie znaczy to, że osoby urodzone tego samego dnia mają takie same życia.

- Do tego, żeby obliczyć potencjał, ten kosmogram, potrzeba jeszcze długości i szerokości geograficznej i godziny - powiedziała Merkurja.

Astrolog może przepowiedzieć nowonarodzonemu dziecku, że będą trudności zanim osiągnie sukces, że będzie musiał napracować się więcej niż inni, ale - jak podkreśliła Merkurja - rodzic nie usłyszy, że to jest z góry skazane na niepowodzenie, a jedynie, że koszty będą większe.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Ola Skowron/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości