Gwiazdy

Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wzruszona spotkaniem córki z prababcią. "Łzy płyną ze szczęścia"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Agnieszka Łyczakowska i Wojciech Janik

Agnieszka Łyczakowska-Janik i Wojtek Janik z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" od blisko dwóch miesięcy cieszą się urokami rodzicielstwa. W styczniu 2022 roku na świat przyszła ich córeczka, Antosia. Dumni rodzice chętnie dzielą się ze swoimi obserwatorami zdjęciami pociechy. Tym razem w mediach społecznościowych pojawił się rodzinny kadr, upamiętniający pierwsze spotkanie dziewczynki z prababcią.

Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała zdjęcie córki

Agnieszka Łyczakowska-Janik i Wojtek Janik zostali rodzicami 4 stycznia 2022 roku. Od tego czasu małżonkowie chętnie dzielą się z fanami swoim szczęściem, publikując w mediach społecznościowych zdjęcia córeczki. Okazuje się, że dziewczynka poznała jakiś czas temu swoją prababcię. Kadr upamiętniający to wzruszające spotkanie znalazł swoje miejsce na instagramowym profilu jej mamy.

Gwiazdy o macierzyństwie

Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

- Dla mnie jedna z najpiękniejszych chwil (...). Niedługo moja babcia kończy 90 lat, trzyma dwumiesięczną Tosię, a mi łzy płyną ze szczęścia, że te dwie kobietki, trzy pokolenia różnicy, mogły się spotkać, zobaczyć, przytulić - napisała Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pod rodzinną fotografią.

Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o szczęściu

W poruszającym poście Agnieszka Łyczakowska-Janik poruszyła temat wojny w Ukrainie. Młoda mama podkreśliła, jak wielką wagę ma czas spędzany w gronie najbliższych. Zaapelowała też do swoich obserwatorów o to, by czerpali radość z codzienności. - Patrząc teraz co dzieje się za naszą granicą, tak blisko nas… jeszcze bardziej doceniam takie chwile, bo kto wie, ile nam ich zostało?! Doceniajmy, pomagajmy i cieszmy się każdym dniem jaki dany jest nam przeżyć - napisała uczestniczka programu "Ślub od pierwszego wejrzenia".

Poruszający wpis natychmiast zwrócił uwagę internautów. Wielu z nich przyznało, że widok małej Antosi w ramionach prababci rzeczywiście chwyta za serce.

- "Bezcenne chwile", "Babcia na pewno szczęśliwa, że poznała prawnuczkę", "Piękne zdjęcie. Córeczka rośnie jak na drożdżach", "Piękna chwila. Życzę Wam jak najwięcej takich spotkań", "Cudowny, wzruszający widok", "Tyle miłości i historii na jednym zdjęciu" - czytamy w komentarzach.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Karolina Rybińska/Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości