Gwiazdy

Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" chwali się nową fryzurą. "Jakbyś przechodziła drugą młodość"

Gwiazdy

Gogglebox, Agnieszka Kotońska, metamorfoza, TTV

Po spektakularnej metamorfozie Agnieszka Kotońska nie przestaje eksperymentować ze swoim wyglądem. Tym razem bohaterka "Gogglebox. Przed telewizorem" postanowiła odświeżyć fryzurę z okazji nagrań nowych odcinków show.

Program "Gogglebox. Przed telewizorem" to niekwestionowany hit TTV, a jego uczestnicy cieszą się coraz większą popularnością, zwłaszcza na Instagramie. Profil Agnieszki Kotońskiej śledzi już blisko 300 tysięcy osób. Tam bohaterka show relacjonuje swoją codzienność, a przy okazji kolejne metamorfozy.

Agnieszka Kotońska po kolejnej przemianie

Jeszcze w 2014 roku, czyli na samym początku emisji "Gogglebox. Przed telewizorem", Agnieszka Kotońska wyglądała inaczej. Była okrągłą blondynką z zamiłowaniem do ekstrawaganckich ubrań. To już jednak przeszłość. Celebrytka może dziś pochwalić się znacznie smuklejszą sylwetką. Zmienił się również jej styl ubierania. Blond dawno ustąpił ciemniejszym odcieniom, ale Kotońska nadal lubi eksperymentować z włosami.

W najnowszym poście na Instagramie Agnieszka Kotońska pochwaliła się efektami wizyty u fryzjera. Bohaterka "Gogglebox" przedłużyła włosy i postawiła na ciemniejszy kolor.

W opisie zasugerowała, że nowa fryzura jest zapowiedzią kolejnego sezonu show.

- Nowy sezon GOGGLEBOX nadchodzi dużymi krokami. Zmiana na szklanym, telewizyjnym ekranie - czytamy.

Agnieszka Kotońska zachwyciła fanów

Fani Agnieszki Kotońskiej od razu pospieszyli z komentowaniem jej nowy fryzury. Pod zdjęciem nie brakuje komplementów. Internauci są zgodni, że celebrytka nie powinna już wracać do bycia blondynką.

- Wyglądasz jakbyś przechodziła drugą młodość. Przepięknie - pisze jedna z obserwatorek Kotońskiej.

- Zdecydowanie tylko ten kolor i takie odcienie. Fryzjer trafił w dziesiątkę - dodaje inna.

W ciemniejszych włosach Kotońska rzeczywiście wygląda o wiele korzystniej. Czekacie na nowe odcinki programu z jej udziałem?

Sylwia Bomba o programie "Gogglebox. Przed telewizorem": "Naprawdę nagrywamy w mieszkaniach, nie ma scenariusza"

Zobacz też:

Autor: Mateusz Łysiak

Pozostałe wiadomości