Gwiazdy

Spektakularna metamorfoza Sylwii Bomby. Gwiazda na starych zdjęciach jest nie do poznania

Sylwia Bomba na planie Dzień Dobry Wakacje

Bartosz Krupa/East News

Gwiazdy

Spektakularna metamorfoza Sylwii Bomby. Gwiazda na starych zdjęciach jest nie do poznania

Sylwia Bomba na planie Dzień Dobry Wakacje

Bartosz Krupa/East News

Sylwia Bomba przeszła ogromną metamorfozę, jednak droga do osiągnięcia spektakularnego efektu nie była prosta. Gwiazda programu "Googlebox. Przed telewizorem" podzieliła się zdjęciem z nastoletnich czasów. Jak wyglądała?

Sylwia Bomba - metamorfoza

W dwa lata zrzuciła 30 kilogramów. Jak mówi, zdecydowała się na zmianę trybu życia, kiedy zobaczyła jeden z odcinków programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Sylwia Bomba otwarcie mówi, że nadwaga towarzyszyła jej od lat. Na swoim profilu na Instagramie publikuje zdjęcia sprzed utraty wagi. Teraz pokazała, jak wyglądała za licealnych czasów. Na wstawionym na Instastory zdjęciu, gwiazda ma 17 lat i jest niemal nie do poznania. Jedyne, co się nie zmieniło to włosy i uśmiech!

Sylwia Bomba

Sylwia Bomba / arch. prywatne

Sylwia Bomba wydała e-booka

Na początku sierpnia, Sylwia Bomba gościła na kanapie Dzień Dobry Wakacje. Premierę miał wówczas jej nowy e-book, w którym opowiedziała swoją historię utraty wagi. Dopasowana dieta, treningi i ogrom samozaparcia sprawiły, że odniosła zamierzony efekt. Sylwia Bomba je pięć małych posiłków dziennie. Zrezygnowała ze wszystkiego, co ma wysoki indeks glikemiczny.

Droga do wymarzonego efektu nie była jednak usłana różami. Gwiazda wielokrotnie przechodziła kryzysy. Zakładała strój sportowy, biegła i płakała – ze zmęczenia i bezsilności.

Odchudzanie to jest walka z naszym największym wrogiem, czyli samym sobą

- mówiła.

Nie poddała się jednak i walczyła o lepsze i zdrowsze życie.

Warto też dodać, że właśnie ukazały się: nowa, świąteczna wersja e-booka oraz audiobook czytany przez Sylwię. Oba są dostępne na platformie www.how2.shop.

Zobaczcie całą rozmowę z Dzień Dobry Wakacje:

Dzień Dobry TVN

Sylwia Bomba - dwa rozmiary w dół

Na swoim Instagramie opublikowała kolaż zdjęć, który pokazuje jak dużą metamorfozę przeszła. Gwiazda zamieniała ubrania z rozmiaru XL na znacznie mniejsze. - Na lewym zdjęciu rozmiar L/XL na prawym S/M. Zawsze umiałam się ubrać i ustawić do zdjęcia tak, aby zakryć swoje niedoskonałości. Byłam mistrzynią kamuflażu, pewnego dnia pomyślałam, że już mam dość tego "ukrywania" i wzięłam się do roboty. Zdjęcie po lewej to jedno z bardzo niewielu, jakie mam z moich "większych" czasów. Co sądzicie? - napisała. 

Zobacz też:

Hej kolęda, kolęda! Alicja Majewska: "Słuchajmy, o czym śpiewamy, bo to przecudne przesłania"

Święta u Alżbety Lenskiej i Rafała Cieszyńskiego: "Wydarzenia sprzed dwóch lat nauczyły nas tego, żeby żyć chwilą"

Kuba Badach na zdjęciu zrobionym przez Olę Kwaśniewską. "Żeby była jasność, kto u nas jest obiecującą fotomodelką"

Co sądzisz o tym artykule?
73
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0