Refleksyjna Agnieszka Chylińska w wyjątkowy sposób zapowiada swoje 45. urodziny. "Nie radźcie mi dobrze. Dobrze mi życzcie"

Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska 23 maja obchodził 45. urodziny. Z tej okazji na swoim profilu na Instagramie postanowiła odnieść się do własnych wyborów zawodowych i prywatnych. Na koniec zdradziła, czego można jej życzyć.

Chylińska o najważniejszych momentach w swoim życiu

Kilka dni przed swoimi urodzinami, Agnieszka Chylińska postanowiła odnieść się do kilku bardzo ważnych momentów w swoim życiu. Artystka jednocześnie podkreśliła, że zawsze znajdzie się ktoś, kto skrytykuje nawet największy sukces.
- Kiedy powstaje zespół składający się z osób, które wcześniej robiły coś zupełnie innego i z dziewczyny lat 18, która występowała w zespole nikomu nieznanym - to się pojawiają gwizdy, bo to na pewno nie może być autentyczne... Kiedy zespół zaczyna zdobywać popularność i osiąga sukces, to pojawiają się gwizdy, że to komercja. Kiedy po latach zespół się rozpada, bo wszyscy mają już siebie dosyć, to pojawiają się gwizdy, bo to jednak było autentyczne. Kiedy dziewczyna lat 25 postanawia założyć nowy zespół, to pojawiają się gwizdy, że tylko w poprzednim zespole była autentyczna. Kiedy dziewczyna lat 30 postanawia założyć rodzinę, to pojawiają się gwizdy, że po tym to już na bank nie można być autentycznym . Kiedy kobieta lat 40 osiąga sukces po powrocie na scenę, pojawiają się gwizdy, że to na sto procent nie jest autentyczne - napisała wokalistka na Instagramie.

Agnieszka Chylińska kończy 45 lat

23 maja Agnieszka Chylińska skończy 45 lat . Czego życzy sobie z tej okazji? - Nie radźcie mi dobrze. Dobrze mi życzcie - podsumowała swój wpis.
W komentarzach, w ciągu kilku minut, pojawiły się nie tylko życzenia, ale również słowa wsparcia i uznania.
  • Żebyś zawsze z uśmiechem gwizdała na gwizdy.
  • Życzę Ci jak najlepiej.
  • Bądź sobą! Bądź szczęśliwa!
  • Aga zawsze byłaś autentyczna w tym, co robiłaś, dlatego od zawsze jestem twoja fanką.
- czytamy pod postem Chylińskiej.
Zobacz wideo:
>>> Zobacz także:
Autor: Daria Pacańska

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości