Agata Młynarska o przyjaźni ze znaną aktorką. "Pewnie nie poradziłybyśmy sobie bez siebie"

Agata Młynarska nad Wisłą
Bartosz Krupa/East News
Źródło: Dzien Dobry TVN
Agata Młynarska pochwaliła się w mediach społecznościowych relacją ze spotkania z najlepszą przyjaciółką. Jak zdradziła, z Joanną Kurowską od wielu lat łączy ją bliska więź. Panie wiele razy wspólnie celebrowały piękne chwile, płakały, smuciły się, a także świętowały sukcesy. "Nasza historia jest długa i wierna" - czytamy.

Agata Młynarska o relacji z Joanną Kurowską

Przyjaźń to jeden z najpiękniejszych związków, który wystawiany jest na wiele prób. Wymaga pielęgnacji, cierpliwości i zrozumienia. Prawdziwy, dany jest jednak raz na zawsze, a jak wiemy, nie ma nic lepszego, niż wierna przyjaciółka, z którą możemy się zarówno śmiać, jak i płakać. To właśnie ona najlepiej zrozumie nasze problemy, będzie nas wspierać i wyciągnie pomocną dłoń, gdy znajdziemy się w kryzysowej sytuacji. To osoba, na którą możemy liczyć o każdej porze dnia i nocy. Niedawno w mediach społecznościowych swoją niesamowitą relacją pochwaliła się Agata Młynarska. Dziennikarka przyznała, że z najlepszą przyjaciółką - Joanną Kurowską przeżyła wiele wzlotów i upadków. Panie zawsze były dla siebie, pomagały sobie w trudnych chwilach i radowały się, gdy miały ku temu powody. Miejscem ich spotkań od lat jest niesamowity ogród aktorki.

I znów było jak dawniej, jak za starych lat, czyli jak zawsze. Ile razy przegadałyśmy, siedząc u Asi w domu i naprzeciw siebie na tarasie, wiele godzin? Ile razy płakałyśmy wspólnie, śmiałyśmy się do rozpuku, leżałyśmy wykończone życiem, siedziałyśmy, milcząc, albo jadłyśmy pyszności, popijając dobrą herbatą. Nasza historia jest długa i wierna

– rozpoczęła.

W dalszym wpisie dziennikarka dodała, że najlepszą przyjaciółkę lata temu spotkała na planie swojego programu. Panie od razu złapały świetny kontakt, który z czasem przerodził się w bliską przyjaźń.

- Pewnie nie poradziłybyśmy sobie bez siebie, los nas spotkał sto lat temu na planie mojego programu tv i tak zostało do dziś. Asia stworzyła kawałek raju na skraju lasu. Wspaniale jest wracać do tego miejsca. Wspaniale jest doświadczać takiej przyjaźni. No i Mery - mała, biała księżniczka, niepowtarzalna i jedyna zawsze na straży - dodała.

Fani komentują nowy post Agaty Młynarskiej

Internauci bardzo szybko zareagowali na nowy post Agaty Młynarskiej. Jak przyznali, przyjaźń, jaka łączy ją z Joanną Kurowską, to prawdziwy skarb, o który trzeba dbać. Wśród komentarzy pojawiły się także zachwyty nad wspaniałym ogrodem aktorki.

- Taka przyjaźń to skarb, o który zawsze trzeba jak ogród podlewać i o nią dbać. Życzę nadal wspaniałej przyjaźni i jednak wiele jeszcze śmiechu, a mało łez.

- Piękny ogród, pozdrawiam obydwie Panie. Przyjaźń, to piękna sprawa.

- I tak o to po bardzo długim czasie rozłąki spowodowanej zamknięciem spotkały się dwie wspaniałe przyjaciółki, które mogę powiedzieć z czystym sumieniem, skoczą za sobą w ogień, będą dla siebie wsparciem na zawsze do końca. Taka przyjaźń to skarb największy, o który trzeba dbać, jak o własne dziecko. Życzę wam kolejnych stu lat przyjaźni, takiej jak do tej pory. Pani Joasiu, Agatko cieszę się, że miło spędziłyście czas

- Bo w prawdziwej przyjaźni tkwi olbrzymia siła - pisali fani.

Agata Młynarska o swoim tymczasowym życiu w Hiszpanii

Zobacz także:

Paulina Młynarska poddała się mastektomii i rekonstrukcji piersi. Zwróciła się do kobiet: "Nie bójcie się"

Agata Młynarska o trudach i wyzwaniach wczesnego macierzyństwa: "W tych debiutach trzeba być cierpliwym"

Agata Młynarska wyszła ze szpitala. "Odzyskam to, co choroba chce zabrać"

Autor: Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości