Gwiazdy

Adele przerwała wywiad. Była zaskoczona postawą dziennikarza

Gwiazdy

Autor:
Joanna
Andrzejewska

W ubiegły piątek miała miejsce premiera nowej płyty Adele. Z tej okazji artystka udzieliła już wiele wywiadów. Jeden z ostatnich długo będzie pamiętać. Dziennikarz, który przeprowadzał z nią rozmowę, wykazał się dużą ignorancją. Artystka postanowiła zakończyć spotkanie. 

Adele wydała nową płytę

W ciągu ostatnich lat o Adele trochę ucichło. Media ponownie zaczęły rozpisywać się o artystce w momencie, gdy przeszła ona spektakularną metamorfozę. Wokalistka co prawda nie udzielała się wtedy w żaden sposób, niemniej świat śledził każdy jej ruch. Sytuacja niedawno uległa zmianie, ponieważ Brytyjka wydała po sześciu latach przerwy nową płytę i zaczęła promować "30" na wiele sposób, w tym między innymi udzielając wywiadów.

Adele o swoim "nowym dziecku" opowiedziała na przykład w "Weekend Sunrise", czyli popularnym formacie śniadaniowym, który wyświetlany jest na antenie Seven Network. Choć właściwie powinniśmy napisać – próbowała opowiedzieć. Dlaczego? Ponieważ dziennikarz nie przesłuchał krążka, a wokalistka uznała to za wystarczający powód do tego, by przerwać rozmowę.

Adele rozlicza się z przeszłością
Adele rozlicza się z przeszłością Źródło: Dzień Dobry TVN

Adele przerwała wywiad

Szczegóły? Z gwiazdą wywiad przeprowadzał Matt Doran. Jak podaje serwis Daily Mail, dziennikarz miał rozmawiać z Adele głównie na tematy związane z życiem osobistym. Jednakże artystka sama odniosła się do swojej płyty i zapytała mężczyznę, co o niej sądzi. Prezenter odparł, że jej nie przesłuchał. Obrażona Adkins miała wyjść ze studia.

I mimo że wywiad został nagrany, wytwórnia Sony, która reprezentuje Adele, nie zgodziła się, by go wyemitowano. Czy dziennikarz poniósł jakieś konsekwencje? Owszem. Stacja podobno zawiesiła go na dwa tygodnie. Sam Doran twierdzi jednak, że nie była to kara, a zwykły urlop. Prezenter tłumaczył się także, że nieprzesłuchanie krążka "30" nie było wynikiem ignorancji. Dziennikarz przeoczył maila z odsłuchem jej niewydanej jeszcze płyty.

Przeczytaj też:

Autor:Joanna Andrzejewska

Źródło zdjęcia głównego: Cover Video/x-news

Pozostałe wiadomości