Pierwszą płytę wydał w przedszkolu, obecnie pracuje nad nowym krążkiem. Co słychać u Adama Stachowiaka?

Adam Stachowiak to młody wokalista, który od lat porusza swoich fanów chwytającymi za serce utworami. 23-latek mimo młodego wieku ma na swoim koncie wiele sukcesów. Jeszcze będąc w przedszkolu wydał pierwszą płytę "Anielskie przeboje 4-latka". Muzyk opowiedział nam, jak obecnie łączy karierę z życiem rodzinnym.

Adam Stachowiak i etapy jego kariery muzycznej

Adam Stachowiak to wokalista, którego Polska poznała i pokochała ponad cztery lata temu. Jego utwór dedykowany zmarłej kilka lat wcześniej mamie, szybko podbił Internet.

To jest bardzo dojrzały człowiek, który wiele przeszedł i prywatnie, i muzycznie mimo młodego wieku. Jest bardzo świadomy tego, co robi

- powiedział Jacek "Mezo" Mejer.
Adam swoje pierwsze kroki z mikrofonem poczynił już w wieku czterech lat. To właśnie wtedy ukazała się pierwsza płyta przedszkolaka z 12 utworami. Wraz z upływem lat młody artysta wciąż śpiewał i rozwijał swój talent. W 2009 roku miał okazję zaprezentować swoje umiejętności w programie "Rozmowy w Toku". Wydarzenie to miało dla niego bardzo duże znaczenie. Telewizja, kamery i towarzyszący temu stres na długo zapadły w pamięci młodego chłopca.
- Dzięki mojej rodzinie udało się nie stresować na tyle, żeby zaśpiewać to w miarę ładnie. Od maleńkości byłem z moim rodzeństwem i bliskimi, dzięki nim jestem w pięknym miejscu, mogę pracować w muzyce, wychowywać dzieci. W takich wartościach jestem wychowany - wyjaśnił Adam.
Dziś 23-letni Adam, ojciec dwóch córek dalej tworzy i śpiewa. Obecnie pracuje nad materiałem na nową, dojrzaląsz płytę.
- Przez wiele lat dojrzałem, szukałem swojego miejsca na ziemi i muzycznego, i prywatnego. Teraz jestem w miejscu, kiedy pracuje nad drugą płytą - dodał.

Adam Stachowiak i jego najważniejsze życiowe wartości

W życiu prywatnym Adam jest także szczęśliwym mężem oraz ojcem. Małżeństwo w 2019 roku doczekało się córki Agaty, natomiast trzy miesiące temu na świecie pojawiła się druga dziewczynka. Jak wspomina artysta, swoją wybrankę poznał na jednym z festiwali w Kołobrzegu. Już wtedy powiedział dziewczynie, że zostanie jego żoną.
- To jest jedna z najważniejszych ról dla mnie, bycie tatą. Przy okazji nie mogę zawieść moich fanów i nagrywam dla nich kolejne piosenki, płyty, teledyski. Połączyć pracę muzyczną z pracą rodzinną, takie rzeczy da się ogarnąć tylko dzięki pomocy żony – powiedział.
Adam zdradził także, jak wygląda jego relacja z ukochaną. Muzyk wyjaśnił, że wraz z małżonką nie stara się na siłę sobie pomagać, lecz daje tyle, ile jest w stanie zaoferować.
- Dajemy maksimum serca, maksimum cierpliwości i uwagi dzieciom. Dajemy radę to wszystko łączyć i mam nadzieję, że tak będzie do końca świata i jeden dzień dłużej - dodał.
Adam Stachowiak z piosenką "Dotrę na szczyt". Zobacz wideo.
Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl
Zobacz także:
Autor: Nastazja Bloch
Reporter: Radosław Męczykalski

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości