Gwiazdy

82-letnia Jane Fonda ma dość mężczyzn. "Zamykam swój sklep"

Gwiazdy


Jane Fonda ma na swoim koncie trzy związki małżeńskie. Obecnie 82-latka jest singielką i wszystko wskazuje na to, że tak już zostanie. Aktorka przyznała, że "zamyka swój sklep" i wycofuje się z rynku matrymonialnego.

Jane Fonda ma dość mężczyzn

Jane Fonda nie zwalnia tempa. 82-latka aktywnie udziela się w mediach oraz prężnie działa na rzecz ochrony środowiska. 8 września do sklepów trafiła książka aktorki zatytułowana "What Can I Do? The Truth About Climate Change". Podczas jednego z wywiadów artystka wykroczyła poza tematy ekologii i zdradziła kilka szczegółów dotyczących życia prywatnego. Jeden z nich dotyczył mężczyzn.

Jak się okazuje Jane ma już dość męskiego towarzystwa. Aktorka w wywiadzie dla "The Guardian" żartobliwie przyznała, że to już koniec. Gwiazda wycofuje się z rynku matrymonialnego i pozostaje singielką.

Zamknęłam mój sklep. Jestem bardzo szczęśliwa będąc sama

- stwierdziła aktorka.

Jane Fonda – partnerzy

Jande Fonda trzykrotnie wychodziła za mąż. Pierwszym partnerem aktorki był francuski reżyser i scenarzysta Roger Vadim, następnie sakramentalne "tak" gwiazda powiedziała działaczowi społecznemu Tomowi Haydenowi zaś kilka lat później potentatowi medialnemu Tedowi Turnerowi. Jej ostatnim partnerem był producent muzyczny Richard Perry, z którym rozstała się w 2017 r. po ośmiu latach związku.

W jednym z wywiadów dwukrotna laureatka Oscara przyznała także, że zawsze chciała, aby na jej drodze pojawił się mężczyzną, który będzie przeciwieństwem jej ojca, legendarnego aktora Petera Fonda. Niestety podświadomie aktorka przyciągała do siebie osoby, które były dokładnie takie same. Gwiazda zdradziła, że każdy z jej partnerów miał ogromny problem z bliskością.

Jestem teraz pięć lat starsza od mojego taty, jeśli chodzi o wiek, w którym umarł. Zdałam sobie sprawę, że jestem od niego silniejsza. Jestem silniejsza od wszystkich mężczyzn, z którymi byłam zamężna

- dodała aktorka.

Zobacz także:

Tańce dla dzieci – dlaczego warto zapisać na nie malucha? Jakie zajęcia wybrać?

Maria Niklińska w tanecznym utworze inspirowanym sztuką. O czym są "Powroty"?

Nie żyje Diana Rigg. Była dziewczyną Bonda i gwiazdą "Gry o tron"

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości