Gwiazdy

6. część "Szybkich i wściekłych" w TVN7. Kiedy emisja filmu?

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Źródło:
filmweb.pl
Co słychać w show-biznesie?
Co słychać w show-biznesie? Dzień Dobry TVN
wideo 2/11

Fani porywającej serii "Szybcy i wściekli" będą mogli zobaczyć 6. część filmu na antenie TVN7. Sandra Hajduk-Popińska w show-biznesowym cyklu Dzień Dobry TVN przypomniała, jak Vin Diesel uhonorował pamięć o swoim zmarłym przyjacielu, Paulu Walkerze.

"Szybcy i wściekli" w TVN7

17 września o godz. 20:00 na antenie TVN7 zostanie wyemitowana 6. część filmu "Szybcy i wściekli".

- A w przyszłym roku premiera 10. części. Naprawdę dzieje się w tej serii Vin Diesla i Paula Walkera - powiedziała Sandra Hajduk-Popińska.

Paul Walker i Vin Diesel byli głównymi gwiazdami "Szybkich i wściekłych". Niestety, pierwszy z nich zmarł w listopadzie 2013 roku.

- Paul kilka dni temu, gdyby żył, to obchodziłby 49. urodziny. Przypomnę, że Walker zginął tragicznie w wypadku samochodowym. Vin Diesel opublikował post, w którym wspomina przyjaciela i pisze, że byłby on dumny, że powstaje już 10. część filmu - dodała Sandra.

"Szybcy i wściekli 6" - o czym jest film?

Brian O’Conner, w tej roli Paul Walker, i Dominic Toretto, w którego wciela się Vin Diesel, zarobili w Rio De Janeiro 100 milionów dolarów. Przez to, że są ścigani Stanach Zjednoczonych, muszą wyjechać z kraju i wydać pieniądze poza Ameryką.

Tymczasem agent Luke Hobbs (Dwayne Johnson) uparcie tropi inny gang. To grupa świetnie wyszkolonych kierowców – najemnych zabójców, którzy popełniają przestępstwa w wielu krajach. Jedynym sposobem, żeby schwytać bandytów, jest doprowadzenie do starcia na ulicach. Potrzebny jest więc drugi gang. Wtedy Hobbs postanawia odszukać Doma i jego bandę.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło: filmweb.pl

Źródło zdjęcia głównego: Jacopo Raule/Getty Images

Pozostałe wiadomości